Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Zanima me sta fali ovim haljinama?? Vase misljenje mi trebaa

Ovo su dve haljine koje imaju preko 550pregleda i 40njih mi je stavilo u omiljene predmete. Znaci svaka haljina ima po toliko i pregleda i omiljenih. Ali su samo 2-3devojke pitale za njih i to razmenu. Haljine su prelepe,nikad lepse nisam imala i to nove. Mozete mi reci vase misljenje sta im fali,pa ih niko nece? https://mojekrpice.rs/items/odeca/4284578/crvena-haljina-sexy-model-sada-3000 https://mojekrpice.rs/items/odeca/4379838/crna-sexy-haljina-sada-3000 ❤️❤️❤️❤️
2019 02 12
Haljine su savrsene, ali ja konkretno ne mogu da uđem u njih jer imam oko 7-8 kg od porođaja, pa ih zato ne bih kupila. I svecanu su za po neku priliku. Ali se ne zna koja ne lepsa zaista.
2019 02 12
Svaka roba ima svog kupca. Smatram da bi izuzetno zgodnoj devojci perfektno stajalo. Ja sam se od porodaja upropastila + 10 kg i smesno bi mi stajale. A i mislim da je za ove haljine potrebno malo bujnije poprsje. :) Ali su bas lepe. :) Polako,nacice se kupac.
2019 02 12
Moje licno misljenje - bozanstvene su obe ... e sad meni licno posto imam bebicu i sve njemu sada ide to je za mene jaka cena, za sebe sada gledam sto povoljnije ili razmene a parice na njega trosimo 😊 prodace se samo polako jer sto rece tashicica " svaka roba ima svog kupca"
2019 02 12
Videla sam obe pre ovog posta i odlepila koliko su lepe :D Ja sam M/L i tugujem/bolujem :D
2019 02 12
Mozda su nesigurne.U smislu ove vase haljine su specificne i zahtevaju odlicnu gradju..Odnosno ovde nema mesta za promasaje,...Ja ovakvu haljinu ne bih smela da kupim bez probe,a ne bih rizikovala 3000 din...
2019 02 12
Evo iskreno meni su obe top,nosim s velicinu,idem u solarijum pa imam i boju za ovakav dekolte,medjutim nemam grudi za tu haljinu.😀😀😀Svaka roba ima kupca,s tim sto tvoj kupac mora da bude izuzetno zgodan(u tim haljinama se ocrta casa vode viska),da ima grudi,da ima to gde da nosi(nije bas komad za svaki dan) i da je u S velicini.😊😊😊😊
2019 02 12
Evo iskreno meni su obe top,nosim s velicinu,idem u solarijum pa imam i boju za ovakav dekolte,medjutim nemam grudi za tu haljinu.😀😀😀Svaka roba ima kupca,s tim sto tvoj kupac mora da bude izuzetno zgodan(u tim haljinama se ocrta casa vode viska),da ima grudi,da ima to gde da nosi(nije bas komad za svaki dan) i da je u S velicini.😊😊😊😊
2019 02 12
Nažalost, mislim da su u pitanju finansije....verujem da bi gomila devojaka volela da ih ima, ali vidim da su u poslednje vreme i osnovne potrebe postale luksuz :(
2019 02 12
Slažem se sa ovim što je Loki napisala, uz dodatak da su obe haljine predobre- pogotovo crna. 😉😊
2019 02 12
Haljine su prelepe ali za tetku od 40 godina tj mene nisu.. Hoću reći imam 56 kg tj malo viška.... Kao što rekoše članice pre mene, znatnu ulogu igraju i finansije.. Sad devojke jure čizme i jakne, naravno i haljine.. Ali im je sezonska roba prioritet.. Prodaćete ih svakako čim malo otopli... Ovu crnu stavljam u omiljene.. E ima da smršam samo za nju... 😎😉
2019 02 12
Sve sto su clanice napisale, malo su skuplje za kupovinu bez probanja, ali sam sigurna da ce u nekom momentu otici jer su definitivno trazene. Sigurna sam kad otopli :")
2019 02 12
Nema to veze sa brojem pregleda. X puta sam imala preko 500 pregleda https://mojekrpice.rs/items/odeca/3904054/sada-600-nike-donji-deo na jednoj haljini i preko 1000. Takodje uglavnom samo par predloga za razmenu. Dok nesto cim ponudim odmah ode. Samo treba da naidje osoba kojoj odgovara velicina, model, boja, cena i da bas u datom trenutku vidi konkretno tu stvar. A i da ima para :) kad se sve to poklopi to je to.
2019 02 12
Mici, 40??????????? Nemoj lagati sad sve nas ovde :D
2019 02 13
> MinaMasa: > Mici, 40??????????? Nemoj lagati sad sve nas ovde :D Mici i ja se "nedamo" skoro pa generacijski... ;) :) :)
2019 02 13
1 2 Sledeći