Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Bez cega ne mozete :)

Pre mnogo godina, moja tetka ode sa svojom yoga grupom na Tibet, ispuni sebi zelju...vratila se puna prica i dozivljaja, ubedjena da su levitirali :) Teca, koji nije znao ni pola sume koliko je to sve kostalo, se kasnije salio da su ih za te pare drogirali i da su zaista imali dozivljaj da lebde... Uglavnom, prvog jutra u hramu, svestenik im se obratio i rekao: "A sada cu, za vreme dok ste tu, traziti od vas da mi predate ono cega se najteze mozete odreci. A to su...
2019 02 18
...vase navike :) " Covek se tesko odrice nekih svojih navika, od kafe, cigareta, spavanja na ledjima/stomaku, izlazaka/samoce...:) Sta biste dali svesteniku u hramu ;)?
2019 02 18
Cigareta :/
2019 02 18
Јооој, sve je u glavi :) Ja sad ne znam cega ne bih mogla da se odreknem. Sto se materijanih stvari tice i navika koje idu uz njih, mogla bih apsolutno svega. Samo da mi deca budu ziva i zdrava, i sve drage osobe oko mene. Cigarete sam ostavila- od dve pakle dnevno na 0 cigareta odjednom. Izlasci i spavanje (kvalitet i kvantitet), perfektno sredjena kuca, tisina, vreme na pretek za sebe- sve je drasticno promenjeno od kad sam postala majka :) Tako da mislim da se covek moze odreci svega samo zavisi koji je cilj i svrha odricanja :")
2019 02 18
Joj, ja se skitnje nikada neću odreći.:D ni sa jednim, ni sa još jednim detetom. Voliiimooo da izlazimoooo do kasno u noć kad ima ko da čuva dete :D
2019 02 18
Kad ima ko da cuva decicu onda i moze :) Ja sam probala nekoliko puta, onako kao i pre dece- ne razmisljam kad cu kuci, pijemo, opusteno sve :D Sutradan smrt. Ni za sta nisam a moram da se saberem da funkcionisem. I S sad izlazimo ali pice i bancenje svedeno na normalnu meru da bih sutra bila ziva i pribrana, da mi deca ne pobegnu x-)
2019 02 18
Znaci,kafana 😂 😂
2019 02 18
> sandokanka: > Znaci,kafana 😂 😂 Hahhaha to <3 Kafana i svirke/koncerti :D Pa balansiramo ko kako ume :D
2019 02 18
Prvo su mi na pamet pale cigarete. Super prica uvod 😊
2019 02 19
Ja sam razmazena i stidim se te svoje osobine, povremeno pokusavam da jacam karakter tako sto bih se odrekla neceg (tice se materijalnih stvari), uh sto mi to tesko ide. Kao sto JovanaMitic rece zavisi od ciljeva i svrhe, ponekad i moranja.
2019 02 19
> LunaLuBeka: > Ja sam razmazena i stidim se te svoje osobine, povremeno pokusavam da jacam karakter tako sto bih se odrekla neceg (tice se materijalnih stvari), uh sto mi to tesko ide. Kao sto JovanaMitic rece zavisi od ciljeva i svrhe, ponekad i moranja. Mislim da samo ne treba dozvoliti da spoljne stvari kontrolisu nas (ne mogu bez ...), a to sta volimo mnogo cini nas bas takve kakvi smo ...Meni si ti savrsena ! :)
2019 02 19
Hahaha, Sando daleko sam ja od savrsenstva, imam dobrih osobina koje ne bih menjala ni za sta materijalno, ali sam i hedonista pa se tesko odreknem 😘.
2019 02 19
Ja bih se odrekla samoce :| nisam nesto druzeljubiva
2019 02 19
Sjajna prica I jos bolji uvod.. :") Bogme, nije to lako pitanje.. Ja godinama unazad radim na oslobadjanju od materijalnih stvari I volim minimalizam. Kao Japanci, samo ono sto je neophodno. :-) Dobro mi ide, zadovoljna sam, ali bice I bolje! Dosta navika sam promenila, nekako je promena prirodno dosla.. A mislim da bih mu ostavila link krpica, posto dnevno bezbroj puta udjem na sajt! :-)
2019 02 19
Meni prvo pade na pamet KAFA, a onda shvatih da imam jedan gadniji porok: kupovina! Dakle predala bih svesteniku novcanik i verovatno bih pocela iste sekunde da se tresem groznicavo! :') :') :')
2019 02 19
1 2