Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, posao, karijera /

Posao šetača pasa

Sta mislite o poslu setaca pasa? Da li biste to radile? Da li biste dale nekome da vam seta psa? Razmišljala sam dosta o tome juce pa sam usla na google i pretrazila,ima nekoliko ljudi(oglasa)koji nude da setaju pse medjutim ne postoji nikakva agencija ili nesto slicno. Meni je jako zanimljivo i mozda bih radila to Sta vi mislite zene? :))
2019 02 23
Ko voli životinje, zašto da ne.🙂 Na zapadu takvo nešto odavno postoji i dobro je plaćen posao.👌 Ne znam koliko je kod nas ovo zanimanje zaživelo,🤔ali s’ obzirom na veliki broj ljudi koji imaju svoje ljubimce,🐶mislim da će vrlo brzo šetači pasa biti baš traženi.😊
pre 29 dana, 19:37
> emilyy: > Ko voli životinje, zašto da ne.🙂 > Na zapadu takvo nešto odavno postoji i dobro je plaćen posao.👌 > Ne znam koliko je kod nas ovo zanimanje zaživelo,🤔ali s’ obzirom na veliki broj ljudi koji imaju svoje ljubimce,🐶mislim da će vrlo brzo šetači pasa biti baš traženi.😊 Razmisljala sam mozda bih radila to,jer stvaaaarno previse volim pse i pretpostavljam da bih sa zadovoljstvom radila tako nesto,ali ne znam koliko zapravo osoba zeli da im neko seta psa i da li bi imali poverenja 🤷‍♀️
pre 27 dana, 17:19
Stariji ljudi kupuju pse upravo da bi ih oni šetali, 😊tj. da bi im neko pravio društvo u šetnji.☺️ Ali ovi mladji, koji npr. kupe psa 🐶zbog dece, nemaju vremena za šetnje od brojnih obaveza, tako da mislim da bi im pomoć dobro došla.🙂
pre 27 dana, 19:17
> emilyy: > Stariji ljudi kupuju pse upravo da bi ih oni šetali, 😊tj. da bi im neko pravio društvo u šetnji.☺️ > Ali ovi mladji, koji npr. kupe psa 🐶zbog dece, nemaju vremena za šetnje od brojnih obaveza, tako da mislim da bi im pomoć dobro došla.🙂 Da,pretpostavljam da je tako 😀
pre 26 dana, 09:50
Vidjam cesto setace pasa, a ponekog i licno poznajem ,obostrano su zadovolji i setaci i vlasnici...,meni je to skroz ok posao,odmoris mozak,druzis se sa zivotinjama napolju si na vazduhu.. ;)
pre 24 dana, 10:01
> PINAKOLADA: > Vidjam cesto setace pasa, a ponekog i licno poznajem ,obostrano su zadovolji i setaci i vlasnici...,meni je to skroz ok posao,odmoris mozak,druzis se sa zivotinjama napolju si na vazduhu.. ;) Oho bas sam se obradovala,nikad nikoga sa tim poslom nisam upoznala bas sam mislila da je retko kod nas...super onda :)
pre 24 dana, 21:27
Moja drugarica seta i cuva pse ali to joj nije zanimanje,nego dodatna zarada...Pre neki dan je uzela za tri dana cuvanja dva psa 60 e.Naravno posto je veliki ljubitelj i poznavaoc pasa,po preporuci dobija takve poslove s vremena na vreme..Ovde sam upoznala zenu sete pse,nekim strancima...Nije bila zadovoljna...Uzimala je 1000 din dnevno i setala 3 psa ,ne u isto vreme,dva puta dnevno,a ne zivi bas blizu.Tako da je ostajala kod njih i to joj pojede ceo dan....
pre 21 dana, 14:49