Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

MILINCE I KATARINACAT

Heh, odakle poceti?? Izgleda da su ove dve clanice veliki tabooo na ovom sajtu. Top clanice , bez negativnih utisaka...medjutim...da li je stvarno tako. Ja sam obema bila medju prvim kupcima i zaista sam jedno vreme bila zadovoljna. Uvek sam narucivala vise stvari a neretko su mi izlazile u suret..tipa da sacekam jos koje izlaganje predmeta pa da skupim gomilicu. Nekada je to bilo 5 , nekad cak i 10 predmeta...nisu male sume da se ne lazemo. Medjutim, primetila sam da se uvek, potkrade i predmet sa isteklim rokom trajanja ili nesto sto ima cudan miris, ili nesto bez coda... sve dok mi nisu stigli paketi sa 4 proizvoda od 5 narucenih koji su bukvalno bili za kantu. Devojke su vratile novac, jer se vise isplati tako da bi sacuvale dobar rejting. Posto vidim da njihovi proizvodi kruze sajtom iz ruke u ruku,,,,ocigledno je da je jos clanica imalo ista iskustva, samo me interesuje ZASTO SE O TOME CUTI??? Da ne pricam da su cene u poslednje dve godine skocile 50 % u odnosu na to kada su pocinjale a da su neki proizvodi tek 100 ili 200 din jeftiniji nego u prodaji. A izvor tih proizvoda je vise nego fuj...sad se sama sebi gadim sto sam ikad ista od tga stavila na svoje lice ili telo.
2019 02 24
Ovde su clanice sa mnogo pozitivnih autoritet i devojke ih se boje sasvim neopravdano i tako svima nama nanose štetu... Ja kozmetiku ne kupujem ovde nikad, ne pada mi na pamet a i ne trosim to ne znam koliko... Ali je sramota sto svi cute i trpe.....
2019 02 24
Cek a ti pod drugim profilom pises? Zasto pobogu?
2019 02 24
Ovo moram da is citam veceras jer me jako interesuje, a trebalo je da otvorite temu sa svog naloga. To bi bilo fer.
2019 02 24
> MlleSanja: > Ovo moram da is citam veceras jer me jako interesuje, a trebalo je da otvorite temu sa svog naloga. To bi bilo fer. Draga Mile Sanja, pravi nalog mi je blokiran jer sam vec jednom pisala o ovome i kao razlog navedeno nesto sasvim drugo ali tada sam i mnogo ostrije osudila to sto se radi, da ne kazem koristila neke malo ruznije reci jer sam bila preizrevoltirana. Jako dugo me nije bilo na krpicama ali kao povratnica sam osetila potrebu da opet apelujem vezano za prevare , bilo koje god da su vrste i oblika a mislim da ova tema uopste nije za zanemarivanje!
2019 02 24
Iscitala sam malo i po tim temama koje ste mi linkovale i vidim da su milsjenja zaista podeljena. Jedan od WOW komentara je od one DzoDzo, cini mi se, koja rece da je bitno da je novo a ne da li je u roku trajanja. Ne verujem...pa zasto onda u 2019. ne pijemo neotpakovane jogurte iz 1994??? Mozga bez. Ja samo hocu da kazem da je moje iskustvo sa njima sto se tice prvih saradnji bilo isto predivno i verovatno se to radi smisljeno...zaista sam dobijala org i nove proizvode ali posle se u paketima potkradao jedan, pa dva , pa na kraju m stigne ceo paket takvih proizvoda. Konkretno, Collistar preparat iz2009, Caudalie uzeglo ulje, Maskara bez ikakvog koda ili oznake o roku trajanja, istekao bronzer... Da se razumemo, ja kada sam rekla da nisam ovca za sisanje i da zelim da mi se vrate pare a ja da saljem robu nazad..one su to uradile ali svaki put kada bih , cisto iz provere kliknula na predmet kod njih koji je bio sumnjivog opisa- npr. promenjena ambalaza u odnosu na aktuelnu...dobila sam odgovor da je predmet prodat ili rezervisan. Ocigledno je da su shvatile da su provaljene i tu je bio kraj nasim saradnjama. Na kraju, opet kazem, da su cene podigle toliko da mi sada zasita veca usteda dodje da kupim nesto u prafimeriji i uz to dobijem i batch i racun. A sto se ovoga tice , moje pohvale idu VEKIP60, koja ima breniranu sminku, ocigledno njenu i ocigledno ne iz vreca koje stoje u budjavim podrumima po nekoliko meseci. Svakom svoje na cast.
2019 02 24
Sto se tice kozmetike ,vise puta sam padala u iskusenje i odustajala..Volim da znam poreklo kozmetike,a cini mi se da dosta njih to ne pise...Nema sanse da kupim ovde kozmetiku ,pa ni kod clanica sa tolikim brojem pozitivnih..Ima kozmetike koja se daje u regularnoj ambalazi,bez kutije i tu nazalost ne pise rok trajanja...Cini mi se sem ako nemate neku poznatu clanicu,da je mnooogo jeftinije u svakom pogledu,kupiti regularno u prodaavnici....I da, u pravu ste, vecina cena ono bar sto sam ja videla ne odstupa mnogo u odnosu na apoteku
2019 02 24
Tek sam na pola, ali ove stare teme treba svako da iscita.
2019 02 25
Evo u ovoj temi su linkovane stare teme.
2019 08 20