Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Kada prodaju kinesku sminku kao original?!

> violetrose: > Iskreno, to mi je preteško za svaki dan, nije ni neophodno da mi sminka bude savršena posle x sati i ne bih da opterećujem kožu toliko svaki dan. Imam TF peach perfect prajmer, ali sam tek na prvoj trećini pa ne mogu bas da procenim. TF koji sam imala mi je bio previše agresivno mat, bas mi je isusivao kožu, nije doduše Peach perfect. Mozga bih probati.Od becce sam koristila senke i highlighter, od fenty hoghlighter ali pudere nisam. Inače Fenty hl mi je boli i od becce, mac i TF, bukvalno sam zaljubljena 😍 Ja imam kožu lica kao i Vi, tj. T zonu koja se masti (u pms-u pogotovo)... Koristim Catrice prajmer i Farmasi CC kremu, ili samo CC kremu, i tada mi se koža lica uopšte ne masti.
2019 02 27
A uvek su tu i papirici za upijanje viska masnoce ili transparentni puderi.
2019 02 27
> MinaMasa: > A uvek su tu i papirici za upijanje viska masnoce ili transparentni puderi. 👍👍👍
2019 02 27
Poslala sam joj u privatnoj poruci,rek’o da ne degradiram clanice sa odlicnom sminkom na ovoj kineskoj temi linkom😂😁
2019 02 27
> tamarabg04: > Poslala sam joj u privatnoj poruci,rek’o da ne degradiram clanice sa odlicnom sminkom na ovoj kineskoj temi linkom😂😁 Valja se uvek znati i gde bez glavobolje kupovati. ;) :D
2019 02 27
Namerno sam ostavila link ovde, da vide i ostale članice.😉😊 Ako je dobra, treba joj napraviti reklamu.😉
2019 02 27
Super korisna tema. Pratim :).
2019 02 27
> emilyy: > Namerno sam ostavila link ovde, da vide i ostale članice.😉😊 > Ako je dobra, treba joj napraviti reklamu.😉 Slažem se. 👍👏😉😃
2019 02 27
Boze sacuvaj i spasi one koji su razgrabili revolution kopije srca posto je rasprodala skoro sve nijanse sem ovih cudnijih... 🙄
2019 02 28
Tamara ti si bas stručnjak za snimku:)))), svaka ti čast.... Joj danas bar ima povoljne sminke, miss sporty npr i zaista nema potrebe kupovati taj bofl. Doduse ja se sminkam samo za posao i kad idem negde jer cuvam kozu, pa mi puderi traju po godinu bez problema.....
2019 03 08
Meni je muka,i besna sam zbog ovih kopija.Najzesce je sto pojedine same sebe ubedjuju da je original.SVAKO bi trebao da naznaci da je proizvod KOPIJA,a ne da ponosno napise naziv HUDA,KYLIE itd za svoje sra.. koje prodaje!
2019 03 09
Jos fali kopija Ruby Rose,i to ce da izmisle😂
2019 03 10
Jos fali kopija Ruby Rose,i to ce da izmisle😂
2019 03 10
Jos fali kopija Ruby Rose,i to ce da izmisle😂
2019 03 10
Mislim da vecinu ne interesuje da li je fejk ili nije.. Ili pate od toga da imaju u kolekciji nesto sto nosi naziv od nekog brenda ili ne zele da potrose mnogo para..Ali cinjenica je da samo ako se uzme od revolutiona proizvodi, u svojoj kolekciji imas kvalitetnu, povoljnu sminku sa kojom mozes izgledati perfektno. Meni je smesno postalo kada sam videla da clanica koja ima najveci rejting na ovom sajtu prodaje “original” nyx proizvode koji su 3 puta jeftiniji nego na drugim proverenim mestima, sto mi bas i ne ostavlja dobar utisak 😄 volela bih da gresim, alii
2019 03 11