Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

PREVARENA SAM

https://mojekrpice.rs/tekatheboss-171630 ova devojka me je pitala za razmenu za kacket sa pufnom prirodno krzno dalju komunikaciju smo nastavile na viberu, uglavnom dogovorile smo se za razmenu da joj posaljem Adidas jaknu 2para farmerki kacket sa pufnom nike majicu kupaci 3marame sminku da ne nabrajam i nakit takodje da ne nabrajam, SVE sam poslala, a ona je meni trebala da posalje jaknu metalik neku (zaista ne moze da se poredi sa mojom po kvalitetu) sljokicave pantalone, farmerke jedne, neon jedne pantalone, kombinezon, bodi, kardigan, 2duksa, zvoncare, 2rolke... kada mi je stigao postar kad se nisam slogirala bile su tu samo jedne neon pantalone koje su xl velicine i taj kombineyon koji je pocepan pozadi zvoncare i rolka jedna..nema jakne nema sljokicavih pantalona nema dsq duksa nema kardigana...devojka prica da je slala u dve kese da se jedna zagubila,... i posle kaze ti si trazila vise pa ako smatra da ona daje vise to je trebala odmah da kaze a ne da kaze to je to dogovoreno i onda iznenadjenje...predlozila sam joj da vratimo sve jedna drugoj ona kaze ako ja tebi vratim tvoje stvari a moje se izgubile ostacu bez stvari, i jos mi kaze i onako si rekla da imas svasta znaci da imas 10x vise od mene, pa i da imam nije njena stvar da je ljudski rekla da nema mozda bih joj i poklonila nesto ali ovako... kako ljudi da povratim moje stvari tolike? jer devojka nije poslala, paket se njen nije zagubio, lazeee
pre 22 dana, 13:56
Ostavila sam joj negativne na koje je meni uzvratila naravno a trebala bi da cuti i da ne progovara jer je previse bezobrazna jedna klinka, od koje sam bar 10godina starija
pre 22 dana, 13:59
Ja sam.menjala sa jednom super devojkom.još na početku mog boravka ovde , paket od 4,5 kg :) prba razmena i sve je prošlo ok, tako da pravilo je da pravila nema . Žao mi je što ste ostali bez stvari :D
pre 22 dana, 14:15
Da se zagubio paket nema sanse ... skoro je meni Sandokanka DIVNA ZENAAAAA poslala za mene i bebana dva paketa , brdo poklona . Oba paketa su stigla . Zao mi je sto se to desilo , trazite broj posiljke... il ako vec kaze da je oba poslala lako vam je da proverite na osnovu primljenog paketa, samo zadnji broj ukucajte za broj vise ili manje zavisi koji je prvi slala , u pracenje posiljke na sajtu... ili pak zovnite postu i iscitajte PE broj kako sam rekla, znaci samo zadnji broj promenis u broj vise il manje . Naravno ako zoves postu kazi ime i prezime clanice jer ako je samo jedan paket poslala taj drugi PE broj je pisan na sledeceg posiljaoca
pre 22 dana, 14:21
Koliko se vidi iz utisaka, saradnju ste imale pre nedelju dana. Iz kog razloga niste odmah tog dana po prijemu paketa otvorili temu? Dale ste jedna drugoj po dva negativna utiska, što nikako nije dozvoljeno- jedan utisak za jednu saradnju je dozvoljen, pa bio on pozitivan ili negativan, ili neutralan. Objavite u temi prepiske sa članicom gde se vidi da Vam prvo piše da je poslala pakete u dve "Ture" (kese) i da se, navodno, ta druga kesa zagubila, a zatim da to poriče (pobija samu sebe) pisanjem kako ste puno stvari tražili od nje, kako imate više od nje i to sve što ste već naveli. Po mom mišljenju, ovde je jedino rešenje da nekako vratite jedna drugoj to što ste međusobno poslale, mada je prošlo već nedelju dana od saradnje i pitanje je u kakvom su stanju sada te sve stvari- ima osoba koje, eto tek tako iz nekakve čiste zlobe, namerno oštete tuđe stvari .. Sa druge strane, niste trebali brisati sa profila sve ono što ste joj poslali, ukoliko imate u porukama slike šta ste Vi njoj poslali i šta je ona Vama trebala poslati, objavite skreenshotove ovde u temi.
pre 22 dana, 14:24
Koliko vidim objavila priču na profilu što nije dozvoljeno!!!
pre 22 dana, 14:35
Vec je objavljivala ovu temu pre oko nedelju dana, ne znam da li je sama obrisala ili neko ali vec sam citala ovo
pre 22 dana, 14:37
Sad su joj na profilu, što je svakako kršenje pravila. To je za brisanje! Može otvoriti podforum ali nikako objaviti na profilu.
pre 22 dana, 14:42
I meni je prica poznata, verujem postavljacici, a ovoj maloj lopurdi treba usi zavrnuti....
pre 22 dana, 14:45
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/49d4f3b49e41e14d4e334e42427b95cf.jpg)
pre 22 dana, 14:55
> AppleRed: > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/49d4f3b49e41e14d4e334e42427b95cf.jpg) ja ne verujem 🙉 krsenje svih pravila ovo je nadmasilo 😦 a pregledi skacu uzasno. Ovo je meni licno za momentalni BLOK bez ikakve rasprave
pre 22 dana, 15:05
> AppleRed: > Sad su joj na profilu, što je svakako kršenje pravila. To je za brisanje! > Može otvoriti podforum ali nikako objaviti na profilu. Videla, nije dozvoljeno. Pre par dana jedna članica je blokirana zbog nečeg tako sličnog što je bila objavila na svom profilu... Temu za koju članice pišu da je bila ranije već o ovome nisam videla, ali svakako stoji da se ne smeju davati dva utiska po jednoj saradnji, bilo da su pozitivni, neutralni ili negativni. Jedna saradnja-jedan utisak. Zbog tih objava na profilu zbog davanja dva negativna utiska za jednu saradnju članica može biti blokirana ukoliko admin to vidi, a ova članica čija je tema tek tada nebi imala nikakvo rešenje za ovu situaciju, plus i ona je napisala dva negativna utiska za jednu saradnju. Najbolje bi za obe strane bilo da reše ovo vraćanjem stvari koje su jedna drugoj poslale, da izbrišu te utiske ili barem po jedan utisak da izbrišu. Zeznuta situacija skroz, jer ovoj što nije poslala sve što je trebalo očito da ni ne znači baš nešto mnogo ostanak na sajtu, a članica čija je tema ostaje oštećena...
pre 22 dana, 15:07
> LadyBlye: Zeznuta situacija skroz, jer ovoj što nije poslala sve što je trebalo očito da ni ne znači baš nešto mnogo ostanak na sajtu, a članica čija je tema ostaje oštećena... al opet lako je otvoriti novi profil 😑
pre 22 dana, 15:10
Sve se slažem Lady i Ivana.
pre 22 dana, 15:13
> AppleRed: > Sad su joj na profilu, što je svakako kršenje pravila. To je za brisanje! > Može otvoriti podforum ali nikako objaviti na profilu. I ova članica čija je tema krši pravila sajta objavljivanjem samo slika sa neta, bez uz da je objavila i svoje slike, tako da bi ili trebala dodati svoje slike tamo ili obrisati to. Admin ako zbog ove teme pogleda profile obe članice... Bome, nije dobro ni po jednu ni po drugu. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/f494936846531ad2f3e031ef8d4cd24d.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/1532a7cd94b9759e144067cdbe26ac07.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/e4a73d31770a68470b5d6d1427e46e2d.jpg) Trebalo bi ovako nešto da obriše, ili da doda svoje slike. Uz to, slike sa neta kao naslovne, a u ovom slučaju i jedine, nisu nikako dozvoljene. PS- Ovo je samo dobronamerni savet, nikako ne nekakvo "prozivanje". Da se nebi shvatilo pogrešno.
pre 22 dana, 15:15
1 2 3 4 5 ... 13 Sledeći