Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Slobodno vreme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Beograaad :)

Pozdrav, da li znate neke povoljne objekte za jednu osobu za smestaj na noc, dve u Beogradu? :)
pre 21 dana, 00:31
Sajt "booking.com" (imate i aplikaciju u Play prodavnici) je po meni odlična stvar, mogu se naći super stanovi u samom centru grada po vrlo pristupačnim cenama za noć. Razlog iz kog booking-u dajem prednost u odnosu na ostale sajtove jeste taj što nije potrebna nikakva posebna registracija, ostavljanje podataka, platne kartice itd nego je sve super jednostavno i brzo. Od srca ga preporučujem, ja sam svaki put bila prezadovoljna stanovima u cenovnom rangu oko 2500-2800 din/noć.
pre 20 dana, 15:00
> pufnastapufnica: > Sajt "booking.com" (imate i aplikaciju u Play prodavnici) je po meni odlična stvar, mogu se naći super stanovi u samom centru grada po vrlo pristupačnim cenama za noć. Razlog iz kog booking-u dajem prednost u odnosu na ostale sajtove jeste taj što nije potrebna nikakva posebna registracija, ostavljanje podataka, platne kartice itd nego je sve super jednostavno i brzo. Od srca ga preporučujem, ja sam svaki put bila prezadovoljna stanovima u cenovnom rangu oko 2500-2800 din/noć. Hvala puno na odgovoru!
pre 20 dana, 22:36
Nema na cemu :") <3
pre 19 dana, 00:48