Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Period cekanja na prodaju

Ja sam sada posle duzeg zatisja prodala 3 stvari ovde na sajtu i jednu skuplju na kp Verujem da ce sada opet biti taj "susni" period :')
2019 03 09
Kod mene je trenutno zatisje na ovom sajtu, dok na kupujem prodajem ide... >:(
2019 03 09
Kad krenu ovako žestoke akcije, kao ove godine u Novom Sadu, realno je očekivati da će opasti prodaja. Npr. odlični, ogromni šalovi mogli su se kupiti za 199 do 299 d. U CARPISI ešarpa koje su bile 1390g,na akciji su 390d. Znate i same.
2019 03 10
Zapostavih ovaj sajt Ali vratih se opet . Pa jos ne mogu da se snadjem.oko pravila. Radujem.se druzenju . Mada volela bih da mi neka clanica kaze kako se obnavljaju.oglasi? Hvala
2019 03 10
> Marijamrsko: > Zapostavih ovaj sajt > Ali vratih se opet . Pa jos ne mogu da se snadjem.oko pravila. > Radujem.se druzenju . > Mada volela bih da mi neka clanica kaze kako se obnavljaju.oglasi? Hvala Sto se tice mojih stvari - stanje je super, mnogo kupovala ...zenama sve treba :). Sve je s/m bez mane .novo ili kao novo Bacite pogled! Smesne cene zaista! A kvalitetno! .
2019 03 10
Bacite pogled na.moje stvarcice! Sve je super stanje i.kvalitwtno! S/m Ali umela da preteram pri kupovini. Stvari koje prodajem su skuplje a ove minimalne cene sam stavila tek toliko da uzmem neki dinar! Pogledajte!
2019 03 10
> Marijamrsko: > Bacite pogled na.moje stvarcice! Sve je super stanje i.kvalitwtno! S/m > Ali umela da preteram pri kupovini. Stvari koje prodajem su skuplje a ove minimalne cene sam stavila tek toliko da uzmem neki dinar! > Pogledajte! Marija mrsko, ne vide ti se slike. Vide se samo patike i roze sandale.
2019 03 10
Evo devojciceee krenuo je period,stigla plataa i odmah se prodaju stvarcicee🤗🤗💋💋
2019 03 11
I ja bih rekla da je zatisje i dalje, jako slabo pregleda na predmetima i zainteresovanosti uopste. :D aliii pocinje uskoro prolece pa se nadam da se i clanice bude u to vreme :D :D
2019 03 11
> Marijamrsko: > Zapostavih ovaj sajt > Ali vratih se opet . Pa jos ne mogu da se snadjem.oko pravila. > Radujem.se druzenju . > Mada volela bih da mi neka clanica kaze kako se obnavljaju.oglasi? Hvala Vaši su svi stari oglasi, iz 2014. i 2015. godine. Kao što reče Grejsi, ne vidi se ništa osim patika i roze sandala, koje ste postavili pre neki dan. Stare oglase obnovićete tako što morate sve da ih obrišete, sve predmete ponovo da fotografišete i sve opise ponovo da ispišete.😩 Nema drugog načina, to je jedini.🙂
2019 03 12
1 2