Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Kako skinuti kilograme?Hreballife ???

Ja sam sa Herbalife skinula 13kg za dva i po meseca..svi govore da nije zdrav ne znam samo na osnovu cega su svi videli da nije zdrav,ja sam drzala svakakve dijete i nista nisam postigla sem da umalo izgubim zdravlje,cak sam uzela i drugo mesto u takmicenju..imate i probne pakete koji nisu skupi,.mozda nisu zdravi kako drugi pisu jer mu je cena malo veca..a ja bas dosta ljudi znam koji su smrsali i poceli su ujedno da zaradjuju od toga i jeftinije da se hrane..
2019 03 13
Moj muz je koristio herbalife i imao je milion nuspojava, ne samo na pocetku vec posle duzeg koriscenja takodje, tako da je sigurno to bilo u pitanju. Ne mogu da kazem da je sigurno lose, ali eto njemu se pokazalo samo stetno, nikako korisno. Ok je uzeti neku kremu za zatezanje, celulit, strije, ali za takvu vrstu hemije nisam za. Nisam ni za dijete, mislim da je dovoljna umerena fizicka aktivnost (i redovna) i zdrava ishrana. On je najbolje rezultate postigao dok je pesacio, i kada je hleb zamenio dvopekom i td.
2019 03 13
Drustvo samo trening i dobra zdrava ishrana, jedino to je zdravo i dugotrajno resenje. Da je to talo lako skinuti kile pijenjem nekih herba sejkova ili tableta od tamo neke firme,svi bi onda bili mrsavi a kao sto vidite nisu . .😆
2019 03 14
1 2 3