Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Blage groznice, slabost u 2.mesecu

Исхрана трудница: (Од прилике нисам гледала по месецима) -За рибу туну и за манго и наранџе неки кажу може неки не (интернет) -Оно што не сме су “необрађени” млечни производи када је у тортама некувано јаје, месо ако је слабо обрађено па и сухомеснато као и паштете,и остале прерађене производе од разних састојака, мајонез и мекани сир (ово свугде пише а личи ми на фета сир). Презачињено и газирано исто не би требало а пороцима са све кафом да ни не пишем. А сада мало детаљније о ономе што може: -Васа Пелагић: дневни унос 300г угљених хидрата, 60г беланчевина (Кретање,хигијена и срећно расположење препоручује Васа) -интернет: протеини, угљени хидрати, масноће, и калијум цинк и гвожђе препоручљиви. Од тога: Протеини: месо,киноа,сочиво,махунарке или легуминозе. Плодови мора против анксиозности. Влакна (поврће ,коштице) помаже против затвора. Калијум: Броколи, купус,кељ, бадеми, купине, смокве. Цинк: дагње,крабе,шкампи, и остале риба која нема много живе као велике (туна), семенке сунцокрета, орашасти плодови, ђумбир,лук,цералије, јаја. Гвожђе*: телетина, ћуретина, пилетина, остриге, туна(!!) , лосос, суве кајсије, жуманце,бразилски орах,бадеми, тамно зелено поврће, интегрални пиринач. *лакше се апсорбује кроз храну животињског порекла
2019 03 18
Ma, joj, kad bih to pratila gladna bih bila :D jedem isto kao i uvek, klopam sve i prvi put sam tako i sve extra. Ne opterećuj se ni sa čim, sve kao i pre trudnoće, ako je krvna slika ok
2019 03 18
D.devojka ❤️ Мало се обрати пажња и никаква разлика скоро 😁
2019 03 18
Ma, ja sve kao i pre trudnoće, bukvalno i uopšte i se ni ne ponašam kao trudnjača, sve bukvalno najnormalnije. Pritom, mi jedemo stvarno dosta i napolju i puno nesa, i sve je ugl ok :D jedino što ne smem sad previše testenina, ubi gorušica od njih, a jela bih carbonaru svaki dan :D
2019 03 18
1 2