Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Unapredite prodaju na MK

Pozdrav svim damama ovde. Naime, zivim u Beogradu a po profesiji sam fotograf. Na MK sam povremeno, kada mi se nadje nesto u ormanu sto bih volela da izbacim ili pak mi nesto zatreba od odece pa ovde potrazim. Mislim da je fotografija i nacin prikazivanja stvari jako bitan za privlacenje paznje na odevni komad, i za bolju prodaju. Posmatram i samu sebe i primecujem kako preskacem stvari koje su lose slikane ( losom kamerom, pod losim svetlom, mutne i brljave) i obicno kupim stvar koja je iole kvalitetno uslikana. Proteklih dana sam odlucila da ponudim nesto novo na ovom sajtu, onima koji zele da pocnu bolje da zaradjuju na MK, unaprede prodaju i ulepsaju izgled svog ormana. Moja ideja je sledeca; nudim vam foto šuting vaših stvari, paket od 10 stvari, 15 ili 20. Stvari donosite kod mene u studio (Centar Beograda) i ja vam tokom 2-3 sata isfotkam sve stvarcice koje su posle spremne za prodaju ovde. Zakacicu ovde nekoliko fotografija koje sam sama uradila za svoj profil cisto da vidite. Oko cene i ostalih detalja mi mozete pisati u inbox i mozemo se dogovoriti! Usput se nadam medjusobnoj saradnji 😀 💘 ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/57a4c0c2c10328769599bb466fa09726.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/6956655750754213891b75004196deea.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/08cc7a538036d09a57a232b184d12218.jpg)
pre 11 dana, 17:08
Ovde zene prave haos za 200, 300 dinara, iskreno, tesko ce to zaziveti 😂 Ali svakako lepa zamisao, srecno 💋
pre 11 dana, 17:43
Zato sam i ovde da pomognem u prodaji, svima. I onima koji slabo prodaju i onima koji masovno prodaju. Sa dobrom fotografijom i komadu raste cena ;)
pre 11 dana, 18:36
Postavili ste tri teme na istu pricu ,ovde i u podforumu ''ideje'' i ''saveti o upotrebi sajta '' . Dozvoljena je samo jedna tema po clanu u jednom danu ,stoga obrisite ostale dve .. Za krsenje pravila foruma ide blok sa foruma ,pogotovo ako su teme ubacene u pogresan podforum plus ovo sto vi radite . Spotter
pre 11 dana, 22:18
> Devaanila: > Zato sam i ovde da pomognem u prodaji, svima. I onima koji slabo prodaju i onima koji masovno prodaju. > Sa dobrom fotografijom i komadu raste cena ;) Nema ti od toga nista mico moja , elem, ovo mi vise lici kao na neku reklamu iskreno...
pre 10 dana, 08:35
> 11Ivana11: > > Devaanila: > > Zato sam i ovde da pomognem u prodaji, svima. I onima koji slabo prodaju i onima koji masovno prodaju. > > Sa dobrom fotografijom i komadu raste cena ;) > Nema ti od toga nista mico moja , > elem, ovo mi vise lici kao na neku reklamu iskreno... S obzirom da je tri teme otvorila sa istim sadrzajem u razlicitim podforumima ,naravno da je reklama
pre 10 dana, 10:46
> 11Ivana11: > > Devaanila: > > Zato sam i ovde da pomognem u prodaji, svima. I onima koji slabo prodaju i onima koji masovno prodaju. > > Sa dobrom fotografijom i komadu raste cena ;) > Nema ti od toga nista mico moja , > elem, ovo mi vise lici kao na neku reklamu iskreno... Devojke su se javile kojima je ovakva vrsta usluge potrebna, tako da je dobro da sam otvorila temu. A sa druge strane i jeste neki vid reklame, ali licne. Volim krpice i tu sam da pomognem odredjenim devojkama u boljoj prodaji. Ne radi se o nikakvoj reklami za biznis, vec o usputnom hobiju, i mogucnosti za kolaboraciju.
pre 10 dana, 11:42
> Spotter: > Postavili ste tri teme na istu pricu ,ovde i u podforumu ''ideje'' i ''saveti o upotrebi sajta '' . Dozvoljena je samo jedna tema po clanu u jednom danu ,stoga obrisite ostale dve .. Za krsenje pravila foruma ide blok sa foruma ,pogotovo ako su teme ubacene u pogresan podforum plus ovo sto vi radite . > > Spotter Nisam upućena u pravila ograničeni tema po forumima. Nije problem obrisaću ostale (mada ne vidim koga to i na koji način ugrožava...) al nije frka.
pre 10 dana, 11:43
> Devaanila: > > Spotter: > > Postavili ste tri teme na istu pricu ,ovde i u podforumu ''ideje'' i ''saveti o upotrebi sajta '' . Dozvoljena je samo jedna tema po clanu u jednom danu ,stoga obrisite ostale dve .. Za krsenje pravila foruma ide blok sa foruma ,pogotovo ako su teme ubacene u pogresan podforum plus ovo sto vi radite . > > > > Spotter > Nisam upućena u pravila ograničeni tema po forumima. Nije problem obrisaću ostale (mada ne vidim koga to i na koji način ugrožava...) al nije frka. Takva su pravila sajta, ne pišemo ih mi...
pre 10 dana, 11:59