Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Lakše slanje

Devojke, videla sam ideju, takoreći sam je ukrala ☺️, pa je fer da prosledim dalje :) Kao prvo, koristite aplikaciju Pošte, olakšava život! Tu možete da unesete sve, apsolutno sve podatke isto kao u Pošti. Zatim, broj koji dobijete, zapisite direktno na kesu od paketa (a i kese uzmite iz Pošte, one njihove specijalne). Videh da je jedan gospodin pisao na stikere te brojeve i lepio, a još je jednostavnije da napišete direktno na kesu. Srećno! :)
2019 03 15
Grejsi, da si nam ti živa i zdrava, ja tako šaljem već oko godinu dana pakete. 😁😁😁
2019 03 15
Kako se zove aplikacija?😊 Tacan naziv, ne mogu je naci Ili se na sajtu skida?
2019 03 15
> jocana15: > Kako se zove aplikacija?😊 > Tacan naziv, ne mogu je naci > Ili se na sajtu skida? U Play Prodavnici aplikacija Pošta Srbije. 😊😊
2019 03 15
A vidim da je android aplikacija zato je nisam mogla naci🙄
2019 03 15
Hvala u svakom slucaju😊
2019 03 15
> jocana15: > Hvala u svakom slucaju😊 Nema na čemu. :)
2019 03 15
I ja saljem preko aplikacije, ali ne uvek . Aplikacija JE jako lose odradjena i neka manja mesta i sela ne moze da nadje. Takodje kada se odtsampa listic, na listicu, npr , ako stan ima broj i podboj , taj podbroj se uopste ne otkuca, pa kurir mora olovkom da doda, zato proverite podatke uvek sta je odstampano na listicu da ne dodje do zbrke
2019 03 15
> leptirica: > I ja saljem preko aplikacije, ali ne uvek . Aplikacija JE jako lose odradjena i neka manja mesta i sela ne moze da nadje. Takodje kada se odtsampa listic, na listicu, npr , ako stan ima broj i podboj , taj podbroj se uopste ne otkuca, pa kurir mora olovkom da doda, zato proverite podatke uvek sta je odstampano na listicu da ne dodje do zbrke Uzmi adresnice i pe brojeve i sama popuni sve i ne treba kurir ništa da popunjava
2019 03 15
> leptirica: > I ja saljem preko aplikacije, ali ne uvek . Aplikacija JE jako lose odradjena i neka manja mesta i sela ne moze da nadje. Takodje kada se odtsampa listic, na listicu, npr , ako stan ima broj i podboj , taj podbroj se uopste ne otkuca, pa kurir mora olovkom da doda, zato proverite podatke uvek sta je odstampano na listicu da ne dodje do zbrke Netačno. Meni sve u aplikaciji bude sasvim ok uvek.
2019 03 16
Aplikacija je odlicna stvar! Olaksala je zivot i meni i radnicima u posti, kad im dodjem sa 10 paketa. :D Volela bih samo da update-uju aplikaciju - da postoji "istorija" unosa (jer sam imala problem sa jednom posiljkom, a nisam sacuvala njen kod), da "pamti" broj racuna za uplatu...
2019 03 16