Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Da li placate ili sami radite?

Naime , htela bih da podelim sa clanicama misljenja o nadogradnji noktiju ? Da li idete na tretmane u salone ili sami sebi radite nokte? Ja imam tanku nokatnu plocu , nokti mi se listaju i lome pa ih moram ojacavati.Do sada sam isla u salone ali nameravam da nabavim materijal i sama sebi radim po potrebi? Kako vi to radite? Gde nabavljate lampe, gelove i ostalo? Hvala unapred na savetima i podeljenim misljenjima 😊
2019 03 16
Ja to ipak prepuštam stručnjacima. Ranije sam radila ojačavanje a poslednje dve godine trajni lak. Ok su mi nokti pa mi je to dovoljno. Idem na tri nedelje, izrastu pa mi se ne dopada, inače bi trajali i duže. A i volim kraće nokte. Šanse nema da bi radila sama, mene je i mazanje smaralo i to je bio glavni razlog da posetim manikira i ostanem veran korisnik usluga 😊
2019 03 16
A ja sam ipak za kucnu varijantu. Moja drugarica je kupila svu opremu u Alexandru i uvek smo imale lepe nokte a ne kosta puno. Ne moramo se bakcati sa izlivanjem ili nekim preteranim detaljisanjem, ali gel ili tako neko ojacavanje sto da ne uradimo same. U Alexandru su imali povoljne osnovne komplete pa zaista bude isplativo.
2019 03 16
Posle 7 godina sam prestala da ojačavam gelom :/ sad imam druge prioritete finansijske, ali mi nedostaje gel :(
2019 03 16
Idem kod drugih, kad su nokti u pitanju krajnje sam nesposobna 😂 Ali to sam i ja cula, u Alexandru mozete naci sve, ukoliko znate ili se lako snalazite u tome, slobodno mozete sami..Ali koristite proverene gelove ili lakove🙋🏼‍♀️
2019 03 16
Radim sama već 15 godina.. U Kraljevu osnovnu opremu, a da je pristojnog kvaliteta možeš pronaći i Aleksandar cosmetics .. Vidim to su već članice gore i navele... Videh da imaju radnju i u tvom gradu.. Sve nedoumice i pitanja vezana za rad i sam postupak istog mogu ti uvek objasniti... Isto se odnosi i za svilene trepavice i sve vezano za nokte, i trepke...
2019 03 16
Ja plaćam.... jer lak, običan, jerbo, nemam vremena da na svaka 2 dana mažem nokte, a meni je to bitno, a sa tim gelom mi deluju koliko koliko uredno... Znam i sama to da radim, ali, s obzirom da nemam iskustva, osim sa mojim noktima, to traje par sati, pa izgubim živce, i bacam i gelove i lampe i jedem malu decu, i onda mi je lakše da platim nego da se zajebavam sama.... Dakle, po meni, zavisi od tvojih noktiju (Da li su tanki, da li ih grickas, sta uostalom, zelis) , ako umeš i ako ti nije problem da se sama oko toga cimaš, onda uštedi jednu crvenu mesečno, i radi sama.... 😊
2019 03 16
Pretpostavljam da cu u Alexandru naci provereno a povoljno.Sto se tice postupka, to znam kako se radi.Gledala sam i citala o svemu a i koliko sam puta isla da ih radim , zapamtila sam svaki detalj 😊😂😂😂 .. Videcemo kako ce biti 😊
2019 03 17