Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Opet štrajkuju

Štrajk se nastavlja.... Nema ni danas isporuke paketa.🎁
2019 03 27
Neka se bore ljudi, snaći ćemo se mi, nećemo umreti za koji dan bez PE. Kome je hitno, platiće i više za paket, kome nije, sačekaćr koji dan
2019 03 27
Danas mi ke stigao pakat koji ke poslat juce iz Ns...dva koja su poslata u ponedeljak nisu...Rece mi lirir danas da podelice to sto su primili i cekaji da im jave iz sindikata ili odakle vec da li skroz prestaju sa radom.
2019 03 27
Sindikat se davno obrukao. Pa i njih plaća država.
2019 03 27
Ja čekam paket iz Srbotrade-a koji je juče poslat. Kad ukucam broj pošiljke ovo iskoči "Ne postoje podaci o ovoj pošiljci.". Kapiram da danas sigurno neće doći. Sestrin muž je išao jutros do pošte jer treba neke tablice da pošalje i rekli su mu da im sistem ne radi, tako da mora drugom kurirskom službom.
2019 03 27
Uravo to> AppleRed: > Sindikat se davno obrukao. Pa i njih plaća država.
2019 03 27
> despare: > > AppleRed: > > I ja juče slala 5 paketa. Valjda ovi za Vojvodinu ne moraju do BG. > Ja sam sada poslala iz NS za SU, videćemo hoće li preko BG... Stigao paket, još sinoć je stigao u SU direkt iz NS i evo već uručen. Izgleda da sam imala sreće...
2019 03 27
Informac od pre par minuta, ni u Kg ne primaju pakete za PostExpress. Preporuceno moze, ali ne garantuju rok isporuke. Nije samo rok problem, treba da posaljem nakit (koji je logicno lomljiv), a i u boljim uslovima se zna da za PP ne snose odgovornost za eventualna ostecenja. Tako da...cekamo. :|
2019 03 27
> despare: > > despare: > > > AppleRed: > > > I ja juče slala 5 paketa. Valjda ovi za Vojvodinu ne moraju do BG. > > Ja sam sada poslala iz NS za SU, videćemo hoće li preko BG... > Stigao paket, još sinoć je stigao u SU direkt iz NS i evo već uručen. Izgleda da sam imala sreće... A meni iz Su za Na stoji u Bg
2019 03 27
Preko cega sada saljete pakete? U Subotici uopste nece da prihvate, moje sve pakete su odbili..
2019 03 27
> jocana15: > Preko cega sada saljete pakete? > U Subotici uopste nece da prihvate, moje sve pakete su odbili.. Ja ponudim slanje nekom drugom kurirskom službom ukoliko kupac želi, ili da sačekamo dok ovaj štrajk ne prestane. Uglavnom se odlučiuju za ovu drugu opciju.
2019 03 27
Meni danas nisu hteli da prime pošiljku iz Niša za Vranje, tako da očigledno je ceo PE u štrajku. Poslala sam preporučeno, Pošta i dalje radi.
2019 03 27
Sve što ide preko Gpc BG, i preporučene pošiljke kasniće isto kao i Postexpress paketi. I u NS je štrajk od sinoć, i tamo zadržavaju pakete, kao i u Nišu i Kragujevcu.
2019 03 27
Ali mogu da garantuju valjda da će sigurno biti dostavljeno :')
2019 03 27
Katastrofa...
2019 03 27
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 14