Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Opet štrajkuju

Država je katastrofa.. realno. Neka ispune ljudima zahteve..ovako svi ispašataju,
2019 03 27
Najgore od svega je to što se o ovome u javnosti ćuti. Ni u jednim jedinim vestima, bilo kakvoj emisiji informativnog karaktera ne govori se o ovome. Tuga. Kada taksisti štrajkuju daaanimaaa se raspreda o tome, o ovome se ništa baš ne informiše javnost...
2019 03 27
I moje sve pošiljke koje sam poslala još u ponedeljak stoje u GPC Beograd, valjda će mrdnuti sutra odatle. Da sam znala, ne bih slala dok je štrajk. Valjda nije nikome hitno. Cela drzava je u haosu generalno. Te protesti, strajkovi. Haos baš, baš.
2019 03 27
Nadajmo se da debili na vlasti neće dozvoliti potpunu obustavu, jer ne znam kome bi to išlo u prilog, bukvalno nikome
2019 03 27
> Debela_devojka: > Nadajmo se da debili na vlasti neće dozvoliti potpunu obustavu, jer ne znam kome bi to išlo u prilog, bukvalno nikome I ja se nadam. Nije ok da svakih godinu dana ljudi moraju da štrajkuju jer ih vlast ne ferma ni 2%.
2019 03 27
Ma, ne znam ni sama.moja mama kod privatnika radi za 26 000 i to je jedva pronašla. Nema , bato, štrajka, ne sviđa zi se, vozi dalje, ima ko će da radi. U rasulu smo potpunom, šta reći
2019 03 27
> Debela_devojka: > Nadajmo se da debili na vlasti neće dozvoliti potpunu obustavu, jer ne znam kome bi to išlo u prilog, bukvalno nikome Hmm, upravo njima to i odgovara, da se jedna od najprofitabilnijih drzavnih firmi obezvredi, dovede u bescenje i naravno-proda. Pisah prosli put kad je bio strajk o tome, optuzise me da sirim dezinformacije 😂 Rekoh, sacekajte, videcemo... Nista to ne ide preko noci. Jos kad bi se znalo da je jednu od kurirskih službi kupio bruder od vrhovne usnije 😜 (ko razume, shvatice) i cilj je naravno pripajanje PE, tome... Samo sto su se malo zeznuli, nisu racunali na ovakav odziv 'heroja' iz poste, ispada da su se pobunili oni od kojih se to najmanje ocekivalo. Verovatno sto oni ne mogu da prime mito ili da rade dodatno privatno svoj posao, kao ostale drzavne sluzbe. Hmm, od mene dosta politike, jos mi fali da mi zakucaju na vrata 🤔😲
2019 03 27
A čula sam.za tu šemu, da se PE, pridruži Royalu, imali smo već.neku temu o tome, čini mi se. Ali stvarno misliš da Pošta Srbije može da se privatizuje? Ustvari, šta ja pričam, šta bi sa Jat—om, sve može. Jbm li ga, ne znam, mene me samo interesuje kad će ooni da prorade :D da ne razmišljam mnogo unapred
2019 03 27
> Debela_devojka: > Ma, ne znam ni sama.moja mama kod privatnika radi za 26 000 i to je jedva pronašla. Nema , bato, štrajka, ne sviđa zi se, vozi dalje, ima ko će da radi. U rasulu smo potpunom, šta reći Tako je nema bato dalje, ako ti se ne sviđa menjaš kurirsku službu. Ali tvojih sto dinara je tebi puno, a kad njima smanje plate za 2000 dinara to onda nije puno. Zato nam je ovako u državi jer ima ovakvih koji gledaju samo sebe! A da znaš situaciju u pošti znala bi da ne zapošljavaju ljude i to je prvi razlog štrajka jer jedan čovek radi posao trojice!
2019 03 28
Ja ne znam da li si pročitala šta ja pišem od početka? I treba da štrajkuju, da se neko pobuni, jer mi ostali radimo za 25—30 000, a nemamp kome da se bunimo, neka se makar bune ljudi u državnim preduzećima, njima možda i uspe. Prva podržavam svaki bunt protiv lopovske države. I isto tako i otpustiti iz pošte sve koji su zaposleni po babine, dedine i stričeve linije, a ima ih puno, da i drugi ljudi dobiju šansu da konkurišu
2019 03 28
Problem je sto su zarobljene i ne može da se dođe do njih iako uložiš reklamaciju da ti vrate. Čekaš isto koliko bi čekao da dostave onome kome si poslao... Neka se bore za svoja prava, ali nemoj da ugrožavaju ljude koji nisu krivi, ako već nisu hteli da dostavljaju trebalo je od početka da odbijaju da prime pakete. A ne kao uzmu, kažu ti nije garantovan rok uručenja, i onda je zarobe u Zemunu u MAGACINU ZATVORENOG TIPA kome nemaš pristup. Sramota.
2019 03 28
Kao što reče članica iznad, oni koji misle samo na sebe. U ovoj situaciji, radnici misle samo na sebe, ne na nas, iako mi misimo na njih i podržavamo ih :D meni je žao što oni puno rade i nisu zadovoljni, ali se oni ne pitaju izgleda da li nama možda gorii za tih par stotina, hiljada dinara kpje imamo u paketima. A mnogima gori u ovoj državi, sigurno
2019 03 28
> Julija: > Problem je sto su zarobljene i ne može da se dođe do njih iako uložiš reklamaciju da ti vrate. Čekaš isto koliko bi čekao da dostave onome kome si poslao... > Neka se bore za svoja prava, ali nemoj da ugrožavaju ljude koji nisu krivi, ako već nisu hteli da dostavljaju trebalo je od početka da odbijaju da prime pakete. A ne kao uzmu, kažu ti nije garantovan rok uručenja, i onda je zarobe u Zemunu u MAGACINU ZATVORENOG TIPA kome nemaš pristup. Sramota. A kako drugačije da se bune. Kad se štrajkuje u svetu, recimo aviokompanije ili železnica potpuni kolaps. To je jedini način da se nešto postigne.
2019 03 28
> Julija: > Problem je sto su zarobljene i ne može da se dođe do njih iako uložiš reklamaciju da ti vrate. Čekaš isto koliko bi čekao da dostave onome kome si poslao... > Neka se bore za svoja prava, ali nemoj da ugrožavaju ljude koji nisu krivi, ako već nisu hteli da dostavljaju trebalo je od početka da odbijaju da prime pakete. A ne kao uzmu, kažu ti nije garantovan rok uručenja, i onda je zarobe u Zemunu u MAGACINU ZATVORENOG TIPA kome nemaš pristup. Sramota. Pa lepo su upozorili da nije garantovan rok urucenja,niste morali da saljete paket .
2019 03 28
Na RTS1 totalni medijski mrak ,o strajku radnika poste uopste ne govore kao da nije od nacionalne vaznosti a pola sata palamude o utakmici koju nisu mogli da prenose. Ja podrzavam strajk i treba da strajkuju.
2019 03 28
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 14