Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Ishrana, recepti, ekologija /

Ne volim povrce, ne volim voce... sta sve ne volite da jedete?

Ribu sam zaboravila da navedem :D Samo tunjevinu mogu. I pihtije, stomak mi se okrene kad ih vidim...Na jednoj proslavi prosle godine pridje konobar da odnese pihtijei predjelo, kolege ga zaustavise, predjelo zbog mene jer uglavnom samo to jedem, a pihtije zbog njih. Covek uze tanjir sa pihtijama, okrenu ga i pravo ih ubaci na tanjir sa predjelom. Nisam vise jela te veceri :)
2019 03 30
A meni žao što nema više pihtija po kafanama...
2019 03 30
Ne volim šnenokle🤢
2019 03 30
Haahaha snenokle… ja ispostujem i ono sto volim i sto ne :) samo sto nemam kad, sto kaze jacaikaja da jedem…:P Najvise volim ljuto i slano, pa onda ostalo. Ne volim bas nesto kisele krastavcice, njih bih mogla da pojedem jedan mali u par godina. Sad ne bih znala da navedem sta ne volim, ali sam npr skepticna tj bila bih prema sushiju. Kada sam privatno stanovala u Pancevu, gazda je susio ribu u velikim koritima i to mi je nekako bilo hmhm neuzbudljivo… Ribu obozavam, sarana bas, tostolbik, tunjevinu, sardine... e ne znam da li smo se razmazili, tunjevinu jedemo riomare, uvek kada je na akciji :) i za razliku od sardine, gde mogu pojesti bilo Eva sardine bilo neku BG ili Premia, tunjevine su mi sve sem riomare bas odvratne… mirisu na ustajalu vodu, mozda umisljam...ima li jos neka fina? Jagnjetinu iz saca, piletinu, sve da...povrce svako moze...paradajz jedan od omiljenih E da. kecap ne volim sem ako nije ljut ne volim slatki kacamak kozje mleko nekad ne mogu, zavisi od toga sta je jela (koza). I mislim da nisam mogla jaretinu. Mislim, ali mozda gresim, da je dijeta bez fizicke aktivnosti teska misija… mada ja, mozda sto sam sama u drugoj krajnosti, uvek mislim da je kilo do par viska simpaticno i da zena to lepo nosi :)
2019 03 30
I ja kecap samo ljut i samo odredjeni, a na picu uvek gledam da stavim svez izblendiran paradajz. Kupovnu picu uvek pojedem, ali mi je retko koja bas po ukusu. Pihtije sam probala sa 20ikusur, na oko mi te tad delovale ok, bez masnog odozgo i sa usitnjenim mesom krtine, ali crevca mislim da nikad nisam.. Kad nesto moram iz pristojnosti, pojedem, dok ono mene jede. Jednom nas neki prijatelji zvali na druzenje, zena spremila picu, testo deblje od pogace, niti naraslo, niti ga mozes pregristi.. Bivsi muz i ja se pogledamo, muz doticne ponosan na svoju zenku, valjda prvi put umesila testo 😂 a ja se mislim- koja sam ja domacica, svi misle da ne znam jelo da spremim kad me vide, em nemam 50 kg, em stalno nasminkana, ali skoro sve sto spremim, to je top 😂 E, da, volim avokado i super mi ide uz fetu, domaci kefir volim, maslac moram da imam u kuci, ali i majonez. Ako postim, tesko mi pada dan bez majoneza (posni mi je odvratan). Sto ne pojedem voce i povrce, nadoknadim- popijem aronije i cvekle, limuna.. Kurkumu stavljam gde stignem- palacinke, supa, projice.. Volim kacamak sa sirom, sladak nikako
2019 03 30
Ja B poz, citala sam svasta vezano za kr gr, ali kr grupa sto vise zivotnog iskustva imam, nema veze ni sa cim. Jedino vazno za kg je kad je majka negativni a otac pozitivni faktor, onda se prate i rade analize dok je beba u stomaku da dete slucajno nema ocev poz faktor, zbog rizika po bebu. Isto su zeznute i iste krvne grupe i faktori roditelja.
2019 03 31
Ne volim meso i jedem ga samo kad moram Iii ne volim kupus salatu ( povracam od mirisa kupusa kad se sece ne znam zasto ali kad osetim taj miris ne ne i ne ) Meso jedem uglavom samo belo ili mleveno i to kao sto sam i rekla ako moram jer trenutno nema nista drugo ili sam u gostima pa da se ne uvrede ... A prasetinu sa raznja,snicle da pojedem nikako Verovatno jer sam prevelik ljubitelj zivotinja mi se na neki nacin gadi meeso Voce i povrce obozavaam
2019 03 31
Joj, Jaco, bez majoneza ne živim :D a volim i one sa raznim aromama, trenutno sam u fazonu onog sa slaninicom :D
2019 03 31
Grasak ne volim, ne mogu da ga smislim. Ne volim kiseli kupus, zalucenu papriku i pecenke🙂 voce volim bas🙂
2019 04 03
hahaha ima naaas... ali ja npr kad nesto ne volim, ne mogu cak ni iz pristojnosti, jer, nije to da ne volim, ali mogu... nego bukvalno ne mogu da sazvacem, ni pomirisem, povratila bih. Npr ne volim voce, ali mogu nekako, ne volim ni piletinu, ali uz hleb mogu nekako... a sirovo povrce, ribu, morske plodove, crevca, pihtije, jagnjetinu, niiikaaako. Letos smo verenik i ja isli u Tursku na more, uzmemo njihov cuveni doner, uz duzno postovanje svim ljudima koji koriste loj... ali ljudi moji, ja sam creva htela da povratim od tog mirisa. Jeli smo van turisticke zone, kod lokalaca, dok se sprema, sve vreme se zaliva otopljenim lojem. Pocela sam da "grokcem," verenik kaze ubice nas, jesi li normalna... kad eto i on poceo da grokce, kaze ogadila sam mu. 😂 Inace, obozavam krompir paprikas, grasak, pasulj, musaku, podvarak, sarmu, krompirice, suhomesnato, kackavalj, sendvice... Rostilj volim, ali jako mi je bitno kakav je, naravno. Inace, pomenute snenokle obozavam i majoneeez, ali samo majovitu, picu ne bih ni pojela, ako nema majoneza... cak ga i uz prebranac jedem. 😣
2019 04 04
Djolinja ❤️ Ne volim papriku. Nikako, para nema da bih je pojela. Ali znam sta volim.❤️ Najbolje palacinke u Zemunu u Candy Square❤️❤️❤️ Hocu prosirenje ukusa za slane 😘😘
2019 04 14
1 2