Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Sta pokloniti?

Clanice, treba mi pomoc od vas. Mojoj mami je uskoro rodjendan pa bih da je iznenadim. Meni je ponestalo ideja, sta bih mogla da joj kupim ili uplatim, pa ako imate neki predlog, pisite. Hvala unapred <3
2019 04 13
Teglu s ajvar❤️
2019 04 13
Divno je to sto hoces da obradujes mamu. Sigurna sam da ce biti veoma srecna kada vidi da si se potrudila. Parfem koji voli, ako se sminka onda neka kvalitetna paleta, karmin... Nesto od garderobe sto joj treba. Zatim tasna ili novcanik.. Ako voli cvece onda saksija Orhideja npr, to ce nastaviti da gaji, nece uvenuti brzo kao buket. Ako ima puno obaveza i stresa na poslu vikend u SPA centru ce joj sigurno prijati, vikend na nekoj planini... Tu se podrazumeva da ides sa njom, posebno ako inace ne provodite puno vremena zajedno. Uzivacete i ostace vam lepa uspomena.
2019 04 13
> prettyangel: > Clanice, treba mi pomoc od vas. Mojoj mami je uskoro rodjendan pa bih da je iznenadim. Meni je ponestalo ideja, sta bih mogla da joj kupim ili uplatim, pa ako imate neki predlog, pisite. Hvala unapred <3 Moguće je da ćemo ti dati pogrešne predloge, jer ne znamo osobu, verujem da ćeš se pre ti setiti šta tvoja mama voli. Inače, nešto univerzalno bi bilo masaža, omiljene note parfema-tj nešto što voli , ili komadi odeće (ešarpe npr svilene-ručni rad)...Kozmetika? Knjige?
2019 04 13
Moze i karte za bioskop/pozoriste ili neki koncert naprimer.😊
2019 04 13
Ja bih mojoj uplatila neku banju, pa makar bilo to i tri dana... Dovoljno da odmori od nas svih sto nam uvek ugadja... ❤
2019 04 13
Uplati joj MASAZU. Nema majke kojoj to ne bi znacilo :)
2019 04 14
Slazem se sa Pcelicom! :") Neka to bude neki vas zajednicki momenat: odlazak na kolace, veceru, zajednicki vikend.. Sve su drugo prolazne, materijalne, nebitne stvari.. :")
2019 04 14
Ja sam svojoj kupila kartu za pozoriste i knjigu... Pa ako voli to, eto predloga... :")
2019 04 14
Hvala svim clanicama, inspirisale ste me <3 :") <3
2019 04 15
Zvučaće glupo, jer ja prodajem nakit, pa ispada da se utrpavam i pišem radi reklame, ali zaista nije tako. Po mom mišljenju nakit je idealan poklon, samo zavisi da li ona to voli. Ja sam mojoj mami poklonila sat, ne mogu ti opisati koliko sam ja srećna kad vidim koliko njoj taj sat znači. A nakit ostaje zauvek, dok će šminku ili parfem potrošiti, knjigu pročitati, u masaži uživati sat vremena i kraj...
2019 04 15
Ja planiram da svojoj mami za rođendan poklonim tj. uplatim jenodnevni izlet u Solun. Tj. uplatiću za nas dve. Mislim da nema lepšeg poklona od putovanja. A to je i idealna prilika za druženje majke i ćerke.:) Pogledaj ponude u turističkim agencijama. Ima puno lepih izleta u ponudi, a nisu ni skupi.
2019 04 16
Zavisi i koliki ti je budzet Super su ideje za spa dan, masazu + napravi joj neku lepu torticu ili kolac ili joj jednostavno napisi pesmu, mozda ces se malo pomuciti ako nisi vicna, ali mislim da je to nesto sto ce najvise ceniti jer dolazi iz srca♥
2019 04 22