Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pretnje i ucene na sajtu ako se zalite na feler robu koju vam podvale prodavi

Dugo sam na sajtu iskljucivo sam se bavila prodajom svoje robe i nikad nikav problem nisam imala od skoro sam pocela i da kupujem al da kupujem sa uzivanjem podjednako kao sto sam i prodavala nazalost gorko iskustvo hocu ovog puta da podelim sa vama prva moja kupovina je bila kod devojke koja mi je prodala trenerku navodno novu grozniji smrad nisam osetila u svom zivotu kad sam je preuzela pored toga imala je ogromnu fleku od neke farbe i poderotinu izguljenost. Vidi se jasno na slikama da to ne mogu da budu sveza ostecenja devojka mi je stavila negativnu umesto izvinjenja makar i predstavila sebe kao zrtvu a mene optuzila da sam sama ostetila. Spoter jeste reagovao na moju molbu devojka i dalje radi drugo moje iskustvo sa ucenom i pretnjom ako potrazujem svoje pogledajte dokaze ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/75b9da0307994dd34f6f5e55c1562197.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/f42b02377dce9aae0ccd50b0525cfd16.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/a0f25ec20dd9030167b30c43486caa91.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/b4c2a465c0b2dce5f813cc73449b2f9a.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/aa04454881306b4facdfd7b68f22abca.jpg)
2019 05 09
Devojka koju optuzujete ima preko 200 pozitivnih, a Vi vec imate negativne iz potpuno istog razloga za koji ste optuzili clanicu......a koliko vidim izasla je u susret i sto se pomeranja slanja i sto se snizavanja cene tice. Ne stajem ni na ciju stranu, samo razmisljam objektivno o onome sto vidim. Samo mi nije jasno sta je poenta ostecenja i vracanja? Jedino ako ste nosili u medjuvremenu......drugo mi je sve nelogicno.... I ne vidim tacno gde su pretnje i ucene? Ako moze Spoter da se javi da razjasni situaciju, posto ste rekli da je upucena.
2019 05 09
U tome i jeste poenta mog javljanja. Meni ne treba novac nazad Nisam se zato oglasila Razlog mog oglasavanja jeste jasan ne mozete staviti U opisu i prezentovati kao ,, nova i bez ostecenja ,, u oglasu stoji I na pitanje takodje odgovara da nema ostecenja kad sam preuzela preuzela sam ovakvu. Jasno se vidi Ja svoju negativnu imam takodje od orodavca sa istim manirima Mojih 40 pozitivnih ocena su manje od njenih 200 Ne zakazim koliko je ona na sajtu a koliko ja. Moze da ima i 500 pozitivnih al kad se ovako desi da prihvati svoju gresku Nista vise svakom moze da se dogodi E to je korektno a ne da se pozivas na ocene i da pretis negativnom Meni novac ne treba nazad. Samo realnost i pracednost > BabyPink: > Devojka koju optuzujete ima preko 200 pozitivnih, a Vi vec imate negativne iz potpuno istog razloga za koji ste optuzili clanicu......a koliko vidim izasla je u susret i sto se pomeranja slanja i sto se snizavanja cene tice. Ne stajem ni na ciju stranu, samo razmisljam objektivno o onome sto vidim. Samo mi nije jasno sta je poenta ostecenja i vracanja? Jedino ako ste nosili u medjuvremenu......drugo mi je sve nelogicno.... > I ne vidim tacno gde su pretnje i ucene? > Ako moze Spoter da se javi da razjasni situaciju, posto ste rekli da je upucena.
2019 05 09
Ne adekvatan opis je uobičajena pojava na sajtu i koliko vidim to baš i nije "prevara",najčešće kupac bude "optužen". S druge strane,zavisi ko je kupac,a ko prodavac,ko ima koliku podršku na forumu i od admina. To je lično moje iskustvo. Ima divnih članica i njima hvala što sam još ovde. Ja lično sam takvih saradnji do sad imala bar 6.Fleka se nije smatrala prevarom,ušivene bratele i to vidno ,pogrešno navedeno gazište obuće,rasparan bralet.....izgovori sledeći:kad dobro operete neće biti fleke,hahahahaha....dobili ste brendiranu majicu po povoljnoj ceni....ja sam dobro izmerila,a to što Vi nemate dobar vid to je Vaš problem...itd. I naravno admin ni u jednom od ovih slučajeva nije odreagovao.
2019 05 09
> BabyPink: > Devojka koju optuzujete ima preko 200 pozitivnih, a Vi vec imate negativne iz potpuno istog razloga za koji ste optuzili clanicu......a koliko vidim izasla je u susret i sto se pomeranja slanja i sto se snizavanja cene tice. Ne stajem ni na ciju stranu, samo razmisljam objektivno o onome sto vidim. Samo mi nije jasno sta je poenta ostecenja i vracanja? Jedino ako ste nosili u medjuvremenu......drugo mi je sve nelogicno.... > I ne vidim tacno gde su pretnje i ucene? > Ako moze Spoter da se javi da razjasni situaciju, posto ste rekli da je upucena. To što članica ima toliki broj pozitivnih,na ovom sajtu ama baš ništa ne znači.
2019 05 09
A takodje jedno pitanje za tebe. Uzevsi u obzir da si samnom vec saradjivala ja ne mogu da se setim sta si kupila kako bi tebi bilo da sam stavila u opisu novo bez ostecenja. A ti preuzmes osteceno Samo to nista vise A vidim po utiscima da se to nije desilo u mom i tvom sl tj nasoj saradnji > BabyPink: > Devojka koju optuzujete ima preko 200 pozitivnih, a Vi vec imate negativne iz potpuno istog razloga za koji ste optuzili clanicu......a koliko vidim izasla je u susret i sto se pomeranja slanja i sto se snizavanja cene tice. Ne stajem ni na ciju stranu, samo razmisljam objektivno o onome sto vidim. Samo mi nije jasno sta je poenta ostecenja i vracanja? Jedino ako ste nosili u medjuvremenu......drugo mi je sve nelogicno.... > I ne vidim tacno gde su pretnje i ucene? > Ako moze Spoter da se javi da razjasni situaciju, posto ste rekli da je upucena.
2019 05 09
Ja saradjivala? Je l se to na mene odnosi? Posto se ja ne secam da sam ista kupovala. Ali procackacu poruke da vidim, profilna mi je jako poznata......
2019 05 09
Evo da pitam ja tebe. Zasto si mi dala ocenu kao prodavac , a stvar si dobila na poklon od mene? Nasla sam razgovor. Ja od tebe nista nisam kupila kako ti kazes i postavljas pitanja.
2019 05 10
Ni ja se ne secam sta si kupila od mene al vidim da si mi ostavila pozitivan utisak imam ih malo pa mogu lako da prelistam i ne znam sto si toliko iznenadjena ,, ja sa tobom saradjivala ‘’ Pa ja nisam nista ostetila tvoje a ni ti moje > BabyPink: > Ja saradjivala? Je l se to na mene odnosi? Posto se ja ne secam da sam ista kupovala. Ali procackacu poruke da vidim, profilna mi je jako poznata......
2019 05 10
Kad se vidi profil licno svoje prodajem a zapravo je uvozni s h to ne moze biti pouzdano respect za sve koji se bave takvom prodajom i ne kriju tu ne moze doci do nepostenosti i prestavljanja novog neostecenog od starog ostecenog I ja prodajem i ako nesto ima bilo kakav feler slikam opisem detaljno pa ako nekom odgovara A ocene su cudo Razradjeni kanali > plava16: > Ne adekvatan opis je uobičajena pojava na sajtu i koliko vidim to baš i nije "prevara",najčešće kupac bude "optužen". > S druge strane,zavisi ko je kupac,a ko prodavac,ko ima koliku podršku na forumu i od admina. > To je lično moje iskustvo. > Ima divnih članica i njima hvala što sam još ovde. > Ja lično sam takvih saradnji do sad imala bar 6.Fleka se nije smatrala prevarom,ušivene bratele i to vidno ,pogrešno navedeno gazište obuće,rasparan bralet.....izgovori sledeći:kad dobro operete neće biti fleke,hahahahaha....dobili ste brendiranu majicu po povoljnoj ceni....ja sam dobro izmerila,a to što Vi nemate dobar vid to je Vaš problem...itd. > I naravno admin ni u jednom od ovih slučajeva nije odreagovao.
2019 05 10
Gde je taj moj utisak?
2019 05 10
Ahaaaa VIDI OVO pa ti imas dva profila! I ja sam tebi poklonila stvar na drugom profilu! ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/99587bccd4c643a998af645516970069.jpg)
2019 05 10
Nemam dva profila. Imam ovaj jedan jedini !!! A nikad od nikog nisam dobila poklon nisam ni od tebe vidim utisak samo a kao sto sam rekla ne mogu da se setim a sigurno poklon nisam nikakav dobila Zasto ne bi rekla bezveze skroz
2019 05 10
A vidi ovo ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/550bffc0614868d50c758f520b045cc2.jpg)
2019 05 10
> Fashionplanettt: > Nemam dva profila. Imam ovaj jedan jedini !!! A nikad od nikog nisam dobila poklon nisam ni od tebe vidim utisak samo a kao sto sam rekla ne mogu da se setim a sigurno poklon nisam nikakav dobila Zasto ne bi rekla bezveze skroz Pa daj da vidim i ja utisak
2019 05 10
1 2 3 4 5 ... 9 Sledeći