Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Ljubav, porodica, deca, psihologija /

Psihologija /

Muska psihologija

Ćao devojke , Zanima me vaše mišljenje zašto muškarci gledaju drugo DUPE na ulici dok su u vezi ? Ne klinačka veza na 2 nedelje prava duga i ozbiljna veza ...Kako se nositi sa time i ne biti ozlojedjena i ljubomorna (sa obzirom da ne izgledam uopšte loše)?Kako se nositi sa tim posto živimo u gradu gde devojke seljanke (izvinjavam se ženama na selu ovo je drugi tip ) vise furaju DUPE nego MOZAK i skoro svaka je usukana do grla na ulici samo da se vidi dupe ! Još da ne pričam o šorcevima gde pola dupeta ispadne napolje POMOĆ
2019 05 24
Muškarci kad primete takvo nešto njima je to trenutno zapalo za oko u prolazu veruj mi....nakon 5min neće se ni sećati te guze 😌 A svi muškarci su isti bez daljnjeg nema tog koji se neće okrenuti za dobrom ženskom, tj za guzom ili grudima... Tako da ne obraćaj paznju ne vredi da se sekiras... Jer to je jednostavno muški mozak. Mada se i žene okreću za drugim ženama znaš kako kažu, ženska je dobra ako se za njom i žena okrene. I ja sam po prirodi ljubomorna da tako kažem, ali jednostavno to je tako svi su oni isti, prihvati kako jeste dobro je kad se samo okrene, od gledanja nema valjda x-) x-) <3
2019 05 24
Ja gledam i muška i ženska dupeta. Ako smo u vezi/braku nismo ćoravi :D nemam problem kad se moj muž okrene za lepom devojkom, niti on ima problem kad ja bacim pogled na nekog muškog apolona :') ljubomora je normalna u granicama. Golih dupeta će biti uvek i svuda. I u klubu, i na Adi, i na moru... od toga ne možeš pobeći. Ako veruješ svom momku i ako se iskreno volite, nema tog dupeta koje će ugroziti vašu vezu. I nisu krive druge žene što ih muškarci gledaju, ni one, ni njihove guzice ;)
2019 05 26