Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, posao, karijera /

Saradnje na instagramu? :)

Pozdrav zene pre svega :") da li ste imale saradnju sa nekom firmom na instagramu u vidu reklame? Kako se preusmeriti ka tome, a da vas neko primeti i pita za kolaboraciju? Ja sam pocela od maskica za telefon, do nekih sitnih krpica, ali nista ozbiljno, a vidim da neke devojke rade punom parom i pretvaraju drustvene mreze u biznis :o Kakva su vasa iskustva, misljenja? :) <3
2019 06 03
To i mene zanima. :)
2019 06 03
Kvalitetne, profesionalne slike, redovno objavljivanje i bitno je da furas neku temu na svom profilu. Moze to da bude moda, sminka, putovanja, hrana... Bitno je da budes redovna i da imas dobar 'engagement' na svojim slikama, odnosno da drugi ljudi ucestvuju u tvojim objavama. Nije broj lajkova i folovera toliko bitan kao broj ljudi koje stvarno zanima i koji prate to sto objavljujes. Uvek pomaze da stavljas hashtagove u vezi stvari koje objavljujes, a mnogi brendovi imaju i svoje hashtegove koje prate i gledaju stalno (to mozes da vidis kada udjes na profil brenda i udjes u following). Ako treba jos nesto, slobodno mi se javi. :)
2019 06 07