Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Imam obavezu i potrebu da obavestim o kopijama

> srebrna: > > Dacasm: > > Ali to nit je normalno nit je realno. Lud covek majke mi. Ubedjuje me da je original, ja mu kazem lepo da nije ni O od Originala, na kraju mi kaze, pa to je je najbolja (kopija) koju ces naci u Srbiji i zato kosta toliko (isto koliko i Original?!).😶 > Tako ja kupih original Gizeh Birkenke na Limundu, nove. > Računam na Limundu je zabranjeno prodavati robu koja nije original, svojevremeno su ozbiljni brendovi ulagali ozbiljne pritužbe na kopije i sajt je češljao prodavce, nisam zumirala da radim DNK unutrašnjeg gazišta i kliknula Kupi odmah. > Sva sreća pa je čovek iz Niša, na kraju je dizao ton na mene i bio užasno neprijatan jer neću da ih kupim, spominjao decu studente, spominjao da mi ima adresu, ja bila kao špricer i splasao je nakon Uvoda u pravila sajta i da je zabranjeno prodavati kopije, poentirao kao taj tvoj kako je to najbolja kopija kupljena u Sava Centru (važi!) i da nešto bolje u Srbiji naći neću i finiširao time da pišem Limundo Timu da mu vrate proviziju. > Izgleda da im je to žvaka, najbolja kopija u Srbiji. To je sve kreten do kretena. Ja ako hocu original-kupicu original, ako hocu kopiju-kupicu kopiju. Kad te lepo pitam da li je original onda lepo kazi da nije a ne da me na moje oci lazes i pravis budalom.
2019 06 12
1 2