Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Sta treba da uradim??

Cuj ovu, najgore smece... Covek u drugima vidi ono sto on radi.
2019 06 13
Komentari su vam grozni,sve to ste mogle na lepsi i kulturniji nacin da objasnite.
2019 06 13
Na pitanja koja se ticu samo admina i tebe, te pravila sajta nisi duzna da nikome izuzev admina odgovaras, niti da se pravdas i slicno. moguce je da imas dozvolu od admina za 2 profila, sve i da jeste ili nije tako ne tice se nijedne korisnice izuzev admina, isto vazi i za nedozvoljene predmete (moze da prijavi adminu ako hoce ali nista vise od toga) , mislim moze svako sve da kaze dok ga ne sankcionisu ali to o njemu govori. Ako nemas dozvolu ja te necu pitati sto imas 2 profila niti bih se u zivotu bavila prijavljivanjem bilo koga, ili za predmet koji nije dozvoljen, nije ni tema, ali kad se vec nacela iskreno mislim da nije prema ostalim clanicama fer, mislim na one koje pravila postuju jer nastaje haos ako svi krenemo da radimo po svom, a ovaj sajt pociva i na nekoj vrsti samoregulacije, besplatan je za korisnike i ima nekompletna pravila, bez cvrste korisnicke podrske i urednistva. Sto se tice nemogucnosti pisanja sa drugog profila, cim ne mozes da se oglasis na forumu znaci da si blokirana. razlog-pa krsenje nekog pravila oko tema, seti se o cemu se radi, verovatno pogresan podforum ili vise od jedne teme na dan u rasprodajama, po stilu pisanja ne deluje mi da si ulazila u konflikte pa da si zbog toga blokirana. I na kraju poreklo i izgled stvari-samo i iskljucivo tvoja stvar, izuzev tebe niko to ne moze da zna niti da decidno tvrdi, niti si duzna da se pravdas, ovako je cisto blacenje imena i vredjanje na pravdi boga i nadam se da ce biti sankcionisano cim pre. Meni bi bilo zao da napisem bilo kome ovo, posebno jer nije tako makar na oko. A ako neko ima sestru/drugaricu/cerku/mamu, bilo bi dobro da pomislite kako bi se ona osecala da joj se neko ovako obraca. Toliko.
2019 06 13
SVAKA ČAST! Ima članica koje UŽIVAJU da prenose ko kakve neregularnosti čini, iako to ne utiče na njihovu prodaju direktno. Pritom, i ja prva kao nova članica nisam znala sva pravila, ali može se sve to fino reći,a ne odmah da se pravimo pametni i ističemo na forumu kao "mi poštujemo sva pravila, mi smo poštene" itd, itd. Pa pusti čoveče da te drugi hvale, a ne ti sama sebe..🙄 Ima baš jedna korisnica, pada u nesvest, šokira se konstantno😂 po tome sam je upamtila, uvek se iščuđava i koju god temu da okrenete obavezno je komentar u tom konteksu.. (nije teško provaliti koja). I baš mnogo članica su pune nepoverenja i napadnu te i pre nego što uopšte krene bilo kakva saradnja.Niko neće da se oglasi jer te tamo neka prozvala da mutiš nešto i "provaliće ONA ŠTA" a ustvari buum,ti bez ijedne negativne, i pored toliko truda oko slika i svega.. ostaneš bez kupaca. Moglo bi se i o tome pričati, itekako je to tema koja se ne pominje a ima je :)
2019 06 13
SVAKA ČAST! Ima članica koje UŽIVAJU da prenose ko kakve neregularnosti čini, iako to ne utiče na njihovu prodaju direktno. Pritom, i ja prva kao nova članica nisam znala sva pravila, ali može se sve to fino reći,a ne odmah da se pravimo pametni i ističemo na forumu kao "mi poštujemo sva pravila, mi smo poštene" itd, itd. Pa pusti čoveče da te drugi hvale, a ne ti sama sebe..🙄 Ima baš jedna korisnica, pada u nesvest, šokira se konstantno😂 po tome sam je upamtila, uvek se iščuđava i koju god temu da okrenete obavezno je komentar u tom konteksu.. (nije teško provaliti koja). I baš mnogo članica su pune nepoverenja i napadnu te i pre nego što uopšte krene bilo kakva saradnja.Niko neće da se oglasi jer te tamo neka prozvala da mutiš nešto i "provaliće ONA ŠTA" a ustvari buum,ti bez ijedne negativne, i pored toliko truda oko slika i svega.. ostaneš bez kupaca. Moglo bi se i o tome pričati, itekako je to tema koja se ne pominje a ima je :)
2019 06 13
Hvala vam puno na podrsci. Dosta dugo sam na ovom sajtu, sigurno 7-8 godina, i nikad ali nikad nisam ovako nesto iskusila. Nisam nikad ni komentarisala po forumima, jednostavno ne volim da zabadam nos u tudje stvari. I iskreno, ne interesuje me. Nicim izazvane krenule u napad, a zbog cega, to valjda one znaju. Verovatno ima par onih koje glume dezurnog policajca, ali i to je ok, meni to ne smeta. Smeta mi sto neko moje stvari naziva smecem, ako ti se ne svidja ne gledaj i kraj. Ja sam na ovom sajtu da bih kupila, razmenila i ponesto prodala. A komentarisanje po forumima me stvarno ne interesuje. Imam zivot i van njega.
2019 06 13
I rado bih obrisala ovu temu, ali ne moze.😕😕
2019 06 13
E baš to.🤷‍♀️😂 Poslušajte savete koje ste dobili i samo jako! 👍🏼💪🏼💪🏼
2019 06 13
Ja bih prvo blokirala ove clanice sa bespotrebnim izlivima mrznje. Ne razumem kako neko moze da nekog vredja na primitivan nacin, nicim izazvan i to javno, a da se ne postidi. Velicina osobe nije u sirenju zla, nego dobrote, te ako nemate sluha za kulturno ophodjenje, niti bolji nacin da se oglasite, bolje da ne komentarisete
2019 06 14
> TatCat: > Mozda da prodajete svoju odecu , a ne najgore smece iz second handova . Posle ovakve izjave ne bih kod ove clanice kupila nista pa makar nudila original Dior sa etiketom za 1000 dinara... Sva odeca koju neko prodaje a vec je nosena, kao i ta na Vasem profilu, je second hand. Zaista bespotreban komentar. Zvezdice, prodaja nekad jednostavno ne ide makar imala najlepse stvari, ima perioda kad se ljudi istrose, kad su na godisnjim odmorima itd, pokusaj da ostvaris neku razmenu ili kupi nesto, samim tim ce i tebi bolje krenuti, uvek se to nekako vrti u krug. :)
2019 06 15
Zvezdice, ne brini, nekad ide extra, nekad baš nikako i nema to veze sa tvojim stvarima nikakve, jer ovde ima brdo žena i sve smo mi različite i svaka ima svoj ukus, koliko god to zvučalo otrcano. Samo polako i biće prodaje :)
2019 06 18
> KajaJee: > Komentari su vam grozni,sve to ste mogle na lepsi i kulturniji nacin da objasnite. Svaka to cast na odgovoru.
2019 06 19
> Dani88: > > TatCat: > > Mozda da prodajete svoju odecu , a ne najgore smece iz second handova . > Posle ovakve izjave ne bih kod ove clanice kupila nista pa makar nudila original Dior sa etiketom za 1000 dinara... > Sva odeca koju neko prodaje a vec je nosena, kao i ta na Vasem profilu, je second hand. Zaista bespotreban komentar. > Zvezdice, prodaja nekad jednostavno ne ide makar imala najlepse stvari, ima perioda kad se ljudi istrose, kad su na godisnjim odmorima itd, pokusaj da ostvaris neku razmenu ili kupi nesto, samim tim ce i tebi bolje krenuti, uvek se to nekako vrti u krug. :) Bravo za komentar 👏 i podršku članici .
2019 06 19
1 2