Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Forum,odvratno mesto...

Vec neko vreme,a u poslednjih par dana pojacano,ovaj forum postaje za gadjenje.Ne znam da li se samo ja tako osecam...Otvaraju se teme,clanice se razapinju.Odredjene clanice smatraju da je ovaj sajt njihovo privatno vlasnistvo..i porota i sudije i zakonodavci...Ja volim dobar i konstruktivan sukob misljenja,mozda i promenim svoje ako dobijem dobre argumente...Medjutim ovo razapinjanje,ismevanje,imperativi se kose sa onim sto ja smatram da je u redu..Kako Vi vidite forum u poslednje vreme?Kao korisno i simpaticno mesto za razmenu misljenje ili kao jednu rupu koja polako prelazi u septicku jamu?
2019 06 12
Upravo sam na jednoj temi htela slično da napišem, bukvalno sam osetila bes.Ružno, jadno...Žena je ženi najveći neprijatelj. Kakva ekipa po forumima, da se uplašiš. A sve pod maskom policajaca i pravdoljuba.
2019 06 12
Hmm, ja isto mislim, ugl su po malo svi vec besni i nervozni.... a da svi iskuliraju od sajta koji dan mozda bi bilo bolje, treba udahnuti i izbrojati do 10 i nazad izdahnuti i izborjati do 0.
2019 06 12
Nadam se da ja ne spadam u tu "ekipu po forumu" steta ako jesam, nisam ovde da se svadjam, tu sam da ubijem vreme i citam uglavnom kaoo drugi razmisljaju :D
2019 06 12
Uvek je slicna atmosfera bila....
2019 06 12
> MeriliaGrej: > Hmm, ja isto mislim, ugl su po malo svi vec besni i nervozni.... a da svi iskuliraju od sajta koji dan mozda bi bilo bolje, treba udahnuti i izbrojati do 10 i nazad izdahnuti i izborjati do 0. Pa, ne porađamo se da se nerviramo uzfišemo i slično. Ovo je samo razonoda, a ne neštp pzbiljno i od životne važnosti
2019 06 12
Marijana ovde sam vec nesto vise od godinu dana...Bilo je naravno..Jedna tema krene i preraste u haos.Nekada da se opravda situacija postoje i argumenti..Ali u poslednje vreme,to su sve skoro sve teme.Pritom nema argumenata..Mozda sam se ja prezasitila toga,a mozda jeste stvarno postao dno..Meni je stvarno za gadjenje,celokupan nacin koji sam gore ispisala..Sve to moze,a i moralo bi drugacije.
2019 06 12
Ljudi su govna.
2019 06 12
Iiiiiih Jelena, nisi dovoljno dugo na sajtu. Nekada davno bilo je i pominjanja tuđih polnih organa, ničim izazvanih opisivanja polnih odnosa sa muževima, kao i spočitavanje porekla, godišta itd. Ovo trenutno je bukvalno ništa u poređenju sa tim.... To je kao neko kruženje forumskih tema u prirodi. :) Ako bih morala da biram neki pozitivni period to bi bio isključivo onaj kada smo zaista organizovano i udruženo pomagale ugrožene porodice. I bilo je još par prelepih tema gde smo ćaskale i gde je učestvovao veliki broj članica. Sve ostalo.....pffffff.....
2019 06 12
Znaci propustila sam"najbolje"godine ,:) ....
2019 06 12
> jelena2606: > Znaci propustila sam"najbolje"godine ,:) .... Spasila te adminka koja je pribegla blokiranju.... Lepo je jednom jedna članica napisala tokom nekog od xy čerupanja: "Iskokala sam kokice i zavalila se" :') :') :') :')
2019 06 12
Jelena, upravo pročitah par tema koje su mi promakle.....sad shvatam na šta si konkretno mislila. Pakao i tuga.... ,:(
2019 06 12
Ima par clanica koje su dezurne na forumu 24/7, kojima nista ne promice, kanale druge clanice, one sprovode pravila umesto admina.. dajte bar da ih izglasamo za admine, da bar imaju neko zvanje x-)
2019 06 12
"Da bar imaju neko zvanje"ahahahahhaah.Odlicno receno. Sustinski svi smo razliciti i nemam nista protiv da svako iznosi svoje misljenje,ali itekako imam protiv parazita,koji jedino ovde u ovom virtuelnom svetu nazalost dolaze do izrazaja..Naravno taj nacin nije nesto cime bi se kulturna osoba pohvalila. Verujem ,a i znam, da dosta clanice koje itekako imaju sta da kazu,koje su svestrane,duhovite..ne posecuju forum jer im ne treba u zivotu da im se neko kaci na kicmu,posebno ne takav profil. Ovde stvarno ima dosta razmena informacija.I sama sam dosta toga saznala,sto o kozmetici,sto o cenama,sto o pogledu na zivotne stvari. Primer..Clanica Ivanamand je vise puta skoro otvarala temu o besplatnoj skoli za klince za violinu!!!Meni su takve info vrlo korisne.. A zelja, takvih clanica, da posete forum,se gubi....
2019 06 12
Ja sam neko ko je aktivan na forumu, ISKRENO se nadam da mene ne mesate u to i ne svrstavate u takve. Uopste nisam zelela da se odazivam na ovu temu jer je ista kao i sve ostale u smislu "smece" sta god da ste hteli time da postignete. Nemate za pravo da nekoga vredjate, a mislim da znam na koga i mislite (samo se nadam da nisam jedna od njih, ako jesam opet bih se isto obratila). Nemate pravo da sudite da li neko ima stvarni zivot ili samo visi po forumu ili ne. Npr. ja imam stvarni zivot, na sajtu sam cesto da bih mogla da odgovaram na poruke u veoma kratkom roku, sto je od mene korektno. Na forumu sam cesto jer jelte sto vise ljudi vidi = to vise saradnji, to svi vi znate. Mooolim vas da ne osudjujete, jer ima ljudi koje zaista iznervirate (ne govorim o sebi, mene uglavnom bas briga i nisam neko ko se stvarno nervira oko ovakvih stvari, ali mi je nekad prosto krivo). I sta sad si ti Jelena 2606 ipala glavni heroj jer te je uhvatila nostalgija kako je sve pre bilo. Otvorila si temu istog ranga kao sto su i one. Nista nisi postigla, vise se oglasavati na ovu temu necu, a necu ni na jednu drugu losu temu. Ukoliko budem htela da iznesem neku situaciju ili misljenje to cu iraditi u temi "caskanje" i savetujem i drugim clanicama da to urade. Manje tema, manje gnjavaze. Toliko od mene
2019 06 12
1 2 3 4 5 ... 42 Sledeći