Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC HITNO

Zena ne planira uopste da mi posalje ni moj paket nazad ni parfeme!!! Ostacu ostecena ni kriva mo duzna! Kome se obratiti za pomoc, adminu, policiji?
2019 06 26
> Ivana19999: > Zena ne planira uopste da mi posalje ni moj paket nazad ni parfeme!!! Ostacu ostecena ni kriva mo duzna! Kome se obratiti za pomoc, adminu, policiji? Verujem da ce Lady da ispostuje dogovor, verovatno je u nekom problemu trenutno pa ne moze sad! Imala sam sa njom saradnju, divnu, jednu od boljih! Toliko mi je poklona poslala da me je sramota same sebe sto i ja njoj nisam, razmena je bila u pitanju! ❤
2019 06 26
Spotter, nije mi jasno da li je Vas Lady " ovlastila" da je u ovom sporu "zastupate" pa Vi saljete devojci poruke u inbox i objasnjavate ono sto bi trebala Lady da uradi.... Razumem da neko "oporavlja i dusu i telo", ali ako je u stanju da se sa Vama dopisuje, ne razumem kako ne moze da obavi svoju DUZNOST i OBAVEZU i direktno se obrati clanici Ivana19999 sa objasnjenjem, vec je blokira na viberu, salje poruke preko drugarica da ova moze da je oceni negativnom....a sta je sa odstetom? Pojeo vuk magarca? Na kraju, niko nije duzan da razume nicije "oporavljanje duse i tela", a i zasto bi, ovo je trgovina i neka pravila se moraju postovati.
2019 06 26
> sestreSG: > > Ivana19999: > > Zena ne planira uopste da mi posalje ni moj paket nazad ni parfeme!!! Ostacu ostecena ni kriva mo duzna! Kome se obratiti za pomoc, adminu, policiji? > Verujem da ce Lady da ispostuje dogovor, verovatno je u nekom problemu trenutno pa ne moze sad! Imala sam sa njom saradnju, divnu, jednu od boljih! Toliko mi je poklona poslala da me je sramota same sebe sto i ja njoj nisam, razmena je bila u pitanju! ❤ Neceee ni da mi se javi, sto je najgore
2019 06 26
> Ivana19999: > Zena ne planira uopste da mi posalje ni moj paket nazad ni parfeme!!! Ostacu ostecena ni kriva mo duzna! Kome se obratiti za pomoc, adminu, policiji? Ispratila sam njenu temu vezanu za izgubljeni paket. Mnooogo puta je ponovila da Vas nece ostetiti, da nikada nikog nije ostetila, da ste Vi vrlo korektni i puni razumevanja, da ce Vam na kraju vratiti Vase stvari itd... Ne znam zasto ali ja sam joj verovala...
2019 06 26
Meni uopste ne lici na Lady da prevari, izmanipulise ili sta god. Ali sa druge strane, devojka Ivana ima pravo da trazi njeno, pogotovo sto je blokirana i iskulirana od strane Lady. Opet ponavljam, Lady nije prevarant i nece ostati duzna nikome ali ovo jeste pogresno. Ivana, sacekaj jos malo, mozda zaista ispravi gresku.
2019 06 26
> GabiProdaja: > Spotter, nije mi jasno da li je Vas Lady " ovlastila" da je u ovom sporu "zastupate" pa Vi saljete devojci poruke u inbox i objasnjavate ono sto bi trebala Lady da uradi.... > Razumem da neko "oporavlja i dusu i telo", ali ako je u stanju da se sa Vama dopisuje, ne razumem kako ne moze da obavi svoju DUZNOST i OBAVEZU i direktno se obrati clanici Ivana19999 sa objasnjenjem, vec je blokira na viberu, salje poruke preko drugarica da ova moze da je oceni negativnom....a sta je sa odstetom? Pojeo vuk magarca? > Na kraju, niko nije duzan da razumeda. nicije "oporavljanje duse i tela", a i zasto bi, ovo je trgovina i neka pravila se moraju postovati. Upravo to, najgore je sto nece da mi se javi, da nadjemo nacine da resimo problem! Izasla sam u susret koliko sam mogla, pristala da cekam ceo mesec, i tako da zasluzim da mi uradi! Bas iz tog razloga sto ima rizicnu trudnocu na svaki njen predlog sam pristala! Medjutim sad je pocela da laze i da izmislja kako sam ja preuzela paket koji je izgubljen pre mesec dana.. s tim sto mi je ona pre 15ak dana rekla da su je zvali iz poste i da je paket u Landol i da po njihovoj proceduri paket mora njoj da se vrati pa da ponovo salje meni.. Kako ja mogu da preuzmem nesto sto je zagubljeno i sto njoj mora da se vrati??
2019 06 26
> GabiProdaja: > Spotter, nije mi jasno da li je Vas Lady " ovlastila" da je u ovom sporu "zastupate" pa Vi saljete devojci poruke u inbox i objasnjavate ono sto bi trebala Lady da uradi.... > Razumem da neko "oporavlja i dusu i telo", ali ako je u stanju da se sa Vama dopisuje, ne razumem kako ne moze da obavi svoju DUZNOST i OBAVEZU i direktno se obrati clanici Ivana19999 sa objasnjenjem, vec je blokira na viberu, salje poruke preko drugarica da ova moze da je oceni negativnom....a sta je sa odstetom? Pojeo vuk magarca? > Na kraju, niko nije duzan da razume nicije "oporavljanje duse i tela", a i zasto bi, ovo je trgovina i neka pravila se moraju postovati. U potpunosti se slazem- ne znam cemu ovakvo obracanje na forumu?! Da se razumemo , ovo nije sajt od doticne pa da ona diktira da li cemo izneti neku temu na forum ili ne... Jako mi je zao sto Vam se ovo dogodilo @ivana19999 jer ocigledno nije mala svota novca u pitanju, i svako normalan bi se zabrinuo, ne bi sedeo skrstenih ruku i cekao!
2019 06 26
> GabiProdaja: > > Ivana19999: > > Zena ne planira uopste da mi posalje ni moj paket nazad ni parfeme!!! Ostacu ostecena ni kriva mo duzna! Kome se obratiti za pomoc, adminu, policiji? > Ispratila sam njenu temu vezanu za izgubljeni paket. Mnooogo puta je ponovila da Vas nece ostetiti, da nikada nikog nije ostetila, da ste Vi vrlo korektni i puni razumevanja, da ce Vam na kraju vratiti Vase stvari itd... Ne znam zasto ali ja sam joj verovala... Krivo mi je jer sam covek ispala prema njoj !!😭😭😭😭
2019 06 26
> sestreSG: > > Ivana19999: > > Zena ne planira uopste da mi posalje ni moj paket nazad ni parfeme!!! Ostacu ostecena ni kriva mo duzna! Kome se obratiti za pomoc, adminu, policiji? > Verujem da ce Lady da ispostuje dogovor, verovatno je u nekom problemu trenutno pa ne moze sad! Imala sam sa njom saradnju, divnu, jednu od boljih! Toliko mi je poklona poslala da me je sramota same sebe sto i ja njoj nisam, razmena je bila u pitanju! ❤ Izjasnila se da ne planira ni paket ni moje stvari da vrati dok se njen paket ne pojavi, jer on misli sad ODJEDNOM(a do pre 4 dana sve je super bilo) da sam ja paket preuzela, paket se nije pojavio proslo je mesec i nesto dana, tako da ja ostajem bez svog novca i paketa i placenih ptt-ova.
2019 06 26
Retko kada se ukljucujem u bilo kakve konverzacije na forumu, ali sada moram. Kao prvo, lepo si rekla, Spotter, da ovo nije tvoj problem i ne razumem zasto se takvim tonom obracas Ivani, devojci koja u ovom slucaju nije kriva ni za sta. Ja ne znam tu doticnu Lady, niti njene privatne probleme, ali to ovde nije ni bitno. Pristala je na razmenu, a samim tim je sebi stavila obavezu da je ispuni, bez obzira na njene probleme. Ukoliko nije u mogucnosti da sama ode u postu, i posalje paket (pod tim misliim da vrati paket), mogla je da zamoli bilo koga, muza, majku, oca, drugaricu, verujem da bi joj ucinili. Ivana je imala strpljenja cak MESEC DANA! Ja ne bih imala ni toliko! Ako je neko ispao fer i covek u ovoj prici, to je Ivana. Lady bi mogla bar da se udostoji (ako uopste i ima dostojanstva nakon ovoga) da joj odgovori na poruke i da se zna na cemu su. Ako ona moze sa tobom da se dopisuje, a ocigledno je da jeste, cim si ti upucna u njen privatni zivot, ne vidim zasto ne bi odgovorila onome kome treba, vec je i blokira, osim ako ne zeli da ispostuje dogovor.
2019 06 26
@MiljannaCv bas zbog tih njenih privatnih problema sam na svaki njen predlog pristala! Ajde da se ne nervira, jer je razumem i ja sam zensko.. Ali ovako da mi uradi na kraju, ovo je strasno.. Nemam kreci.. Od pocetka mi je bilo sumnjivo, tog dana je slala 3,4 paketa i bas moj da se zagubi! Poslala sam joj paket prva, cizme su bile navodno ostecene, aj nema veze reko nije problem poslacu ti nesto drugo, u medjuvremenu mi se javi clanica za moje all star converse starke, palo mi na pamet da mozemo trojnu da odradimo.. Od te clanice se njoj svideo novcanik nov i nova haljina, dobila je haljinu i novcanik sa placenim pttom a ja sam devojci sa placenim pttom poslala starke.. Kad se paket zagubio sa mojim ostecenim cizmama prvo je dogovor bio da mi vrati 1000 din sto sam joj poslala u paket, i 2500 kolika je vrednost novcanika i haljine i plus moju garderobu i pun paket kozmetike, jos joj kazem neka bude 3000 da ti izadjem u susret.. Posle joj to ne odgovara nego je predlozila da mi posalje parfeme 21/22. juna kad joj jetrva oz Austrije donese.. Reko moze i tako.. Kad na kraju ispade da sam ja preuzela paket, a paketa uopste nema u sistemu, i plus mi javila pre 15ak dana da su je zvali iz poste i da je navodno paket u Landol, i da po postinoj proceduri paket njoj mora da se vrati pa ponovo da salje.. VAN SEBE SAM STA SAM DOZIVELA OD DOTICNE, ALI NEKA JOJ ALAL NECU SE OSIROMASITI.
2019 06 26
Pozdrav Monika, ja sam u soku i van sebe ! NISAM JE UVREDILA NIJEDNOM A IMALA SAM RAZLOGA 100x, NA POCETKU KAD SMO TEK TREBALE DA SALJEMO DOGODILO SE TO DA SAM DOBILA MENSTRUALNE BOLOVE I NISAM MOGLA DO POSTE TAJ DAN I JAVILA SAM JOJ DOK ONA NIJE POSLALA PAKET, I IZVINILA 10x CAK SAM PREDLOZILA DA MU ODE DO GRADA DA JOJ POSALJE JER U MOJOJ POSTI PRIMAJU PAKETE DO POLA 2 , ONA JE HTELA DA ME LINCUJE ODMAH PREKIDA SARADNJU, NIJE IMALA RAZUMEVANJA NI TRUNKU!! OPET SE JA BUDALA IZVINILA I ONDA SMO NASTAVILE SARADNJU.. TOLIKO O DOTICNOJ.. SAMO CU DA KAZEM BOGA IMA, BOG BAVI ALI NE ZABORAVI! NEKA JOJ JE NA CAST, NEKA ZADRZI SVE MOJE I NADAM SE DA CE SE OBOGATITI NA TOME.. HVALA SVIMA VAMA NA POMOCI, ALI OVDE POMOCI NEMA.
2019 06 26
DA DODAM CAK SAM JOJ REKLA DA CU JA DA PLATIM PTT ZA TAJ PAKET STO TREBA DA POSALJE.
2019 06 26
Ni prva, a ni poslednja sa simptomom ja imam dosta pozitivnih ocena pa mogu da radim šta hoću, a ko će tebi sa desetak pozitivnih verovati.. i onda otvorim temu gde ću se JAAAKOOO nervirati i baš mi je žao, pozlilo mi je, e onda ide optuživanje članice da je paket podigla/ oštetila robu sama/ ________ ( dopišite na crtu valjani razlog) i eto način da sa sebe skineš odgovornost. A da ovde je i radnica na šalteru bila optužena da je ukrala paket. A da jeje neka druga članica ovo uradila Posmatračica bi joj dala već četiri negativne i još nekoliko sa raznih drugih profila... I bila bi isprozivana u temi, al kada si dobar sa Posmatračicom onda smeš varaš ljude pod izgovorom da oporavljaš dušu i telo...
2019 06 26
1 2 3 4 5 6 ... 70