Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Slobodno vreme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Letovane Herceg Novi, Budva

Zanima me vas iskustva letovana u Herceg Novom i Budvi, neki povoljniji smestaj ? :-)
pre 15 dana, 23:16
Ja sam bila prosle godine u Bečićima.. Po danu u Rafailoviće na kupanje(jer je tamo Prelepa plaža) jedno 10ak min hoda.. A uvece u Budvu.. 15-20min pešaka 😊 Bila sam smeštena iznad Splendida.. Ako neko zna Bečoće zna o čemu pricam
pre 14 dana, 00:23
Herceg novi prehladna voda, provod uvece super. Smestaj po danu 20e za dve osobe
pre 12 dana, 19:21
Upravo dosao iz Budve..lepo jeste ali preskupo veruj mi sto ces tamo potrositi bolje idi u Tursku.. Slovenska plaza prljava nema reci,sva kanalizacija se sliva u more..Dobra ti je plaza Havaji Sveti Nikola,izuzetno cista voda...do nje stizes za 15 minuta brodicem,5 eura ti je povratna karta..dobra ti je i plaza mogren iza starog grada..ja sam smestaj imao u Budvi ali svaki drugi dan sam isao na Sveti Stefan,tamo ti je prelepo..nzm sve u svemu u Crnu Goru bar ja vise nikada..Crnogorci su jako neljubazni po pitanju nas turista..Drug mi je bio u Albaniji na letovanju i kaze da nigde nije video cistije plaze i ljubaznije ljude,neverovatno ali istinito😀..ako te zanima smestaj u budvi mogu ti poslati br od zene gde sam ja stanovao
pre 3 dana, 14:33