Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Slobodno vreme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Letovane Herceg Novi, Budva

Zanima me vas iskustva letovana u Herceg Novom i Budvi, neki povoljniji smestaj ? :-)
2019 07 02
Ja sam bila prosle godine u Bečićima.. Po danu u Rafailoviće na kupanje(jer je tamo Prelepa plaža) jedno 10ak min hoda.. A uvece u Budvu.. 15-20min pešaka 😊 Bila sam smeštena iznad Splendida.. Ako neko zna Bečoće zna o čemu pricam
2019 07 04
Herceg novi prehladna voda, provod uvece super. Smestaj po danu 20e za dve osobe
2019 07 05
Upravo dosao iz Budve..lepo jeste ali preskupo veruj mi sto ces tamo potrositi bolje idi u Tursku.. Slovenska plaza prljava nema reci,sva kanalizacija se sliva u more..Dobra ti je plaza Havaji Sveti Nikola,izuzetno cista voda...do nje stizes za 15 minuta brodicem,5 eura ti je povratna karta..dobra ti je i plaza mogren iza starog grada..ja sam smestaj imao u Budvi ali svaki drugi dan sam isao na Sveti Stefan,tamo ti je prelepo..nzm sve u svemu u Crnu Goru bar ja vise nikada..Crnogorci su jako neljubazni po pitanju nas turista..Drug mi je bio u Albaniji na letovanju i kaze da nigde nije video cistije plaze i ljubaznije ljude,neverovatno ali istinito😀..ako te zanima smestaj u budvi mogu ti poslati br od zene gde sam ja stanovao
2019 07 15
I ja trazim neki smestaj,privatni ali sa bazenom,ako je nekp bio da preporuci (Budva)
2019 07 23