Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Balzami u spreju i hajlajter

Caos, potreban mi je savet Sta predlazete/koristite od balzama u spreju ili ulja za kosu U potrazi sam za necim sto ce dodatno oporaviti moju kosu i cuvati je od ove vrucine 😊 I koji drogerijski hajlajter preporucujete za leto 🥰
pre 17 dana, 14:35
Orofluido ulje, protiv naelektrisanosti sprej iz Origlame-a sa ljubicastom nalepnicom. Za zastitu od sunca bilo koji sprej koji sadrzi spf. Od hajlajtera iz drogerije Llums bronzer 02, pise da je bronzer, ali je vise hajlajter realno :) I wet n wild ima jako dobre hajlajtere, ima ga samo u dm-u.
pre 16 dana, 18:13
> MinaMasa: > Orofluido ulje, protiv naelektrisanosti sprej iz Origlame-a sa ljubicastom nalepnicom. Za zastitu od sunca bilo koji sprej koji sadrzi spf. > Od hajlajtera iz drogerije Llums bronzer 02, pise da je bronzer, ali je vise hajlajter realno :) I wet n wild ima jako dobre hajlajtere, ima ga samo u dm-u. Hvala puno, taj llums sam koristila proslo leto la sam mislila da promenim, ali izgleda mu nema konkurencije 😊
pre 16 dana, 12:47
Ma od drogerijskih je on najbolji. Mada, super su i wet n wild, samo ja nikako da ubodem nijansu, bleda sam, a uvek kupim pretamnu :)
pre 15 dana, 16:11
Llums na snizenju 330 u liliju Pa ko voli nek izvoli 🤪
pre 14 dana, 01:23