Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Slobodno vreme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Letovanje u Crnoj Gori sa psom- iskustva i preporuke

Idemo u Susanj. Da li znate koje plaze su pet-friendly (ako postoje takve) i na koje mozemo da idemo sa psom? Pas inace nije veliki, spada u rase srednje velicine. Citala sam da na uredjene plaze tj. one koje su pod zakupom ne mozemo sa psom ali da na ostale koje nisu pod zakupom mozemo. Prva nam je godina da idemo sa njim, pa nismo bas upoznati sa situacijom u CG oko toga. Pronasli smo apartman, ali me sada zanima gde mozemo na plazu sa njim. Ako znate i neke plaze blizu Susnja, i to moze. Zanimaju me vasa iskustva i preporuke. Hvala puno :")
pre 10 dana, 20:13
Najsigurnije ići na destinacije koje, pre svega, imaju srdačan odnos prema ljudima. U svakom slučaju, želim Vam puno sreće.
pre 10 dana, 20:36
> AnitaMaldo: > Najsigurnije je ići na destinacije koje, pre svega, imaju srdačan odnos prema ljudima. > U svakom slučaju, želim Vam puno sreće. Zamolila sam za konkretna iskustva i preporuke. Hvala i Vama u svakom slucaju. :")
pre 10 dana, 21:15
Mi smo isli sa psom na Adu Bojanu,tamo je uglavnom pet frendli...U Bigovu smo isto bili sa psom na plazi...Nacula sam da su od ove godine po Crnoj Gori zabranili pse po palzama.Ne znam koliko je tacno.Raspitajte se oko toga.Mada ako imate malog psa ne verujem da ce iko da pravi probleme.
pre 10 dana, 21:52
AnitaMaldo...Ne razumem Vas bas najbolje...Tuzni ste?Sokirani?Srecni?
pre 10 dana, 22:34
Ja sam pre neku god bila u Susnju, samo jedan dan kupanja, jer smo bili autom pa smo svaki dan obilazili razna mesta, tada su bili psi na plaži, jedan je ležao i sunčao se, haha nisam mogla da verujem, slikala sam ga čak mislim da jos imam tu sliku u kompu.... Mislim 2015. A sada ne znam da li moze i dalje sa psima.
pre 10 dana, 23:02
> Zlatana: > Ja sam pre neku god bila u Susnju, samo jedan dan kupanja, jer smo bili autom pa smo svaki dan obilazili razna mesta, tada su bili psi na plaži, jedan je ležao i sunčao se, haha nisam mogla da verujem, slikala sam ga čak mislim da jos imam tu sliku u kompu.... Mislim 2015. A sada ne znam da li moze i dalje sa psima. Hvala puno na odgovoru. Videcemo kako cemo mi proci, ali znaci mi bar necije iskustvo. :")
pre 10 dana, 23:23
> jelena2606: > AnitaMaldo...Ne razumem Vas bas najbolje...Tuzni ste?Sokirani?Srecni? Ni ja ne razumem bas najbolje Anitine komentare... :) Vama Jelena hvala na odgovoru. Mozda onda odemo do Ade Bojane :") Da, da, mali je pas, kratkonog :') Velski Korgi :)
pre 10 dana, 23:25
Na Adi Bojani 100% moze.Cak je i smestaj vecinom pet frendli posto skoro svi dolaze sa psima...
pre 10 dana, 23:37
> jelena2606: > Na Adi Bojani 100% moze.Cak je i smestaj vecinom pet frendli posto skoro svi dolaze sa psima... Vrh, onda cemo obavezno jedan dan tamo :")
pre 10 dana, 23:42
Drug koji ima 2 psa redovno letuje u CG po manjim mestima, bio je u Rosama u Bokokotorskom zalivu, Dobrim vodama, Utjehi i još nekim manjim mestima. Bitno mu je da je smeštaj ograđen zbog pasa, a vodi ih rano ujutru i kasnije uveče na kupanje, da ne smeta ljudima, mada u Rosama je kuća bila toliko odvojena sa svojom plažom da su psi slobodno uživali.
pre 10 dana, 12:22
Nadam se da ćete se svi lepo provesti i uživati😊 Ja ne smem ni da zamislim sa ovom mojom bandom dal bi smo živi i stigli do mora,a kamoli nešto drugo 😂😂😂
pre 8 dana, 09:20
Hvala puno :") Leo je dosta miran pa se nadam da u tom smislu necemo imati problema, samo da nadjemo neku lepu plazicu da i on moze da se kupa i uziva i bice super :") Evo, sve vas pozdravlja :") ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/1e5b84eac7507ee7af7beebad7b8151b.jpg)
pre 8 dana, 12:04
Kakav lepotan 😍
pre 8 dana, 13:22
Joj ja imam jednu kucku koja se okucila pre dva meseca, samo jedno muško, on je kao bumbar pravi, crn, kao pufna A nju mi juče muž udario autom na putu, glavu joj strsio i povredio nogu, ali oporavlja se sada, bolje je nego juče.... Kad vidi auto ili kamion i sl. odmah trci za njime i sve pod točkove ide, haos, znala sam da će da nadrlja kad tad, a inače veoma pametna! :,'(
pre 8 dana, 13:45
1 2 Sledeći