Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Ljubav, porodica, deca, psihologija /

Psihologija /

Cure,hajde da razmenimo iskustva

Pozdrav cice moje☺😊Intersuje me vase iskustvo sa svekrvom,ne znam da li je slicno mom,ali moje je ne daj Boze nikom!Ja cu vam evo reci u kratkim crtama pa da se eto nadopunjujemo jer nemam majku kojoj mogu da se pozalim ili isplacem kad me muz i svekrva ponizavaju.Udala sam mlada sa 20 god i svekrva me istera trudnu napolje jer je htela da zivi sama,poceli smo da zivimo sami,sve je unukino propustla i rodjenje i krstenje,rodjendane,vrtice,polazak u skolu ma sve,da bi ja budala nakon toliko godina nju nazvala i rekla joj hajde dobro nisam ljuta,a nju bas nesto nije to iznenadilo jer kad neko moze svesno da unuce ne vidja,onda je lud ili los covek.E sad kod mene se javilo ono da sam pogresila sto sam je zvala jer je situacija ista,ona se ne javlja par dana,pa mi onda zakuca na vrata,a ko voli da trpi babu kod sebe,i sad muz mene krivi sto si je zvala kad smo mogli bez nje?A u medjuvremenu ispirala je usta sa mnom po gradu.Sad bih ja da opet bude kao sto je bilo bez nje ali ona sad hoce kontakt sa unukom ali kad njoj padne na pamet,a znam da je bas briga,nego njoj je fora samo da se meni dovuce u kucu
2019 07 10
Ima svašta svuda, ja svoju ne bih komentarisala suviše jer nemam reci pogodne. Reci cu ukratko da se služi crnom magijom i vracarama i da mi pravi svašta, uprkos tome što joj mm rekao da to prestane ona radi sta hoće, našli smo joj u sobi neke stvari od tih vračara i odlazila često kod raznih, samo da bi razdvojila nas dvoje što neće nikada dok je u mojoj moći. Inače je udovica koja ima "dečka" matorca već 5,6 god. Između ostalog, voli našu decu i hoće u bilo kakvom smislu sinu da pomogne mada ranije nije htela jer je on bio uz mene kad se ona trudila da nas razdvaja i nije hteo da progovori sa njom pola godine. Jednom rečju, hoće da on bude mamin sin i da drži nju za suknju, ali on ima svoju ženu i decu, zato je ljubomorna kao pas....
2019 07 10
Inače sa mnom usta ispira uvek i svuda, hahahah a mene zaboleee samo se opusti i neka laje ona koliko zeli!
2019 07 10
Sve mogu da tolerisem ali to sto mi dolazi ne,ja sam naucila da sve sama i sad sam se debelo zeznula sto sam je zvala
2019 07 10
> Zlatana: > Inače sa mnom usta ispira uvek i svuda, hahahah a mene zaboleee samo se opusti i neka laje ona koliko zeli! Hvala zlato
2019 07 10
Ja sam zaista imala srece, moji su i svekar koji je nedavno preminuo i svekrva bas umesto oca i majke, koji su mi rano preminuli. Ima i takvih slucajeva, eto. Moj muz se smejao kada sam jednom rekla - da mi nije svekrva, ne bih imala rec da kazem za nju :) Ali imam mnogo primera kao kod vas...verujem da je onda jos teze i da se nekad osetis strasno sam...ali hvala Bogu, imate cerkicu, ako sam dobro razumela vec je to djak :) i muzica, to je vasa sreca :* Vi ste ucinili i vise nego sto treba, pruzili ruku...za nju ni samu ne valja ta pakost i zloca. Nista, polako, eskivirajte, zovite nekog drugog kada se najavi, pa ce mozda polako da odustaje...i neka dolazi kada je muz tu, valjda ima sta da prica sa svojim rodjenim detetom :)
2019 07 15