Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Letovanje sa bebom, da ili ne?

Mali off, sa mnom je u porodilištu bila žena iz kraja, porodila se dan posle mene. Sretnemo se posle 15ak dana, ja sa decom napolju, njen mlađi sin kod kuće. Gleda me u čudu. Ti si njega izvela?? Pa, nije prošlo 40 dana. A ne, držaću ga u kući na 30 stepeni zatvorenog. Aj beži
2019 07 10
Nikada nisam ustanovila koja je prica uopste o tih 40 dana?Pa ako neko moze da mi objasni.I mi smo izasli napolje posle tri dana,najnormalnije u setnju..Naravno isto su nam dolazili u kucu,a znam da u narodu kazu nema ni toga 40 dana :)
2019 07 10
Ma, kao zbog bakterija i slično. Niđe veze, kad prežive onu odvraštinu i sve one sestre u porodilištu, sve će da prežive 😂
2019 07 10
Pa ako je tako, sigurno ima manje bakterija u parku,na vazduhu, nego u zatvorenom prostoru tj sobi....Valjda..
2019 07 10
> Debela_devojka: > Ja sam kolica, zaačim onu njenu torbu, potrpam šta treba, iznajmi ležaljke i full. Tata je radio, bile smo preko dana same i sve u fullu. U korpu od kolica peškire, u torbu sve ostalo. Imaš i onaj šlauf za bebe, što ide oko vrata, vrh stvarčica za kupanja. E to isto nisam znala, kako da ga smucnem u vodu. Jos je mali za sva ona pomagala...
2019 07 10
Imas da nadjes na netu slauf kreiran bas za bebe. Ne mogu sad da setim tacno naziva ali nesto tipa Baby swim trainer ili Baby floater.....super stvarcica, bezbedna
2019 07 10
> jelena2606: > Pa ako je tako, sigurno ima manje bakterija u parku,na vazduhu, nego u zatvorenom prostoru tj sobi....Valjda.. Jao kad se setim nase prve setnje, par dana nakon dolaska iz porodilista. Niko me nije zaustavio da me pita kako sam vec da mi kaze-jao pa ti si ga izvela. U fazonu kakva si ti to majka. I bas zato nam je preko potrebno da odemo odavde pa makar ne spavala tih deset dana bar cu da odmorim mozak od primitivnih ljudi. Niko nema argumenata za to sto govori ali zato svi mogu da me razapinju sto sam pomislila da se brckam sa svojim detetom 😂
2019 07 10
Jedine mere predostroznosti koje sam imala,kada je bio mali to par meseci, su da mi niko ne dolazi ko ima kijavicu ili tako nesto i kada su hteli nesto da ga pipkaju,trazila sam da peru ruke...
2019 07 10
Mislim da bebe do 6 meseci ne bi trebalo kupati direkt u moru, nego voda u bazence da se ugreje pa onda, rece nam dr. Mi smo tu oko godine svakako nosili bazence na plazu, jer je voda bila hladna i za nas, nije bio bas onaj plicak od 30 stepeni, tako da zavisi i gde idete.
2019 07 10
Joj, ja sam jedini debil u duboko 🤩🤩🤩 nije bilo plitko uopšte, nego beton niz one merdevinice u vodu. Ja nju u šlauf, u vodu i guram je, a ja plivam za njom 😂😂😂 ljudi nam umirali od ameha
2019 07 10
> Bojanaboka990: > > jelena2606: > > Pa ako je tako, sigurno ima manje bakterija u parku,na vazduhu, nego u zatvorenom prostoru tj sobi....Valjda.. > Jao kad se setim nase prve setnje, par dana nakon dolaska iz porodilista. Niko me nije zaustavio da me pita kako sam vec da mi kaze-jao pa ti si ga izvela. U fazonu kakva si ti to majka. I bas zato nam je preko potrebno da odemo odavde pa makar ne spavala tih deset dana bar cu da odmorim mozak od primitivnih ljudi. Niko nema argumenata za to sto govori ali zato svi mogu da me razapinju sto sam pomislila da se brckam sa svojim detetom 😂 Primitivizam je zlo....moj ti je savet: samo se nasmesi i radi po svom! ;) 8-) I brckajte se do mile volje :") <3
2019 07 10
Tacno, nisam razmisljala o tome da ce voda biti hladna za njega 😕 Kako cu ga u bazence kada verovatno nece sedeti tada... A kako ste nosile hranu za bebu? Da li adaptirano sme sa nama na plazu? Naravno, u kutiji, ne rastvoreno.
2019 07 10
Jao Boko tebi treba da se preselis, a ne da bezis na more 😂 Pojma nemam za bazen i mleko sta se radi sa tako malim bebama, mi smo isli kad je bio malo veci, valjda ce se javiti neka mama da te posavetuje.😊 Debela hahaha zamislila sam, ti si super opustena mama, ja ne umem tako 😀
2019 07 10
Ne gledajte mi nesrećnu kosu!
2019 07 10
Super je necojed 😍 A kad vidim ovu boju mora, aaaaaaaaaaa!❤
2019 07 10