Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

POMOC SAVET ZA DETE

Dosli smo sa mora pre dva dana.Danas se budi cerkica i zali se na mucnine.Doktor kaze da hoce od promene klime.Da li vam se to desavalo sa decom i kako da joj pomognem.Ona place kad je uhvate mucnine a ceste su
pre 8 dana, 15:39
Dete kod lekara po drugo misljenje..., istina da moze od promene klime, ali moze i iz niza drugih razloga koje ne bih ovde navodila, pa kada je dete u pitanju ne bih cekala ukoliko su vec mucnine jake, i primecujete da dete nije raspolozeno i da ga to onemogucava u razdraganosti i bezbriznosti. Pozdrav uz zelje za brzi oporavak. 🌼🌼🌼
pre 7 dana, 17:51
Slažem se sa Sanjom. Obavezno kod lekara, lako se pokupi neki virus ili bakterija na moru. Promena vode, hrane, pa čak i na plaži ili u vodi se može pokupiti nešto.
pre 7 dana, 09:49
Hvala vam.Bili smo kod drugog dr. izvadili krvnu sliku,briseve .Samo da ne mora na sondu da pokazu ovi rezultati.
pre 7 dana, 11:30
Nece bas do gastroskopije doci, odoste u krajnost. Bez brige, bice sve u redu. 🤗
pre 7 dana, 12:25
Prosle godine je isti problem imala i trazili su to.Ja sam se plasila mesec dana je trajalo i proslo je.Ona se mucila ja sam cula da je malo dete tako umrlo od stresa kod nas i nisam htela da to rade.Ove godine opet isto do sad nije.Krv je u redu cekam ostale rezultate.Ne znam.Ona je sad plakala rekla da joj se vrti u glavu i muka joj je uspavala sam je nekako.Najteze kad ste nemocni da pomognete a ne znate sta je.
pre 5 dana, 02:24
Kod dece se svi endoskopski pregledi obicno izvode pod anestetikom. Nemate razloga za paniku, bitno da ste na vreme reagovali, a verovatno je neka infekcija u pitanju. Simptomi su blagi, nije to nista strasno. Da li ima temperaturu, kao i ceste, a retke stolice, ili su samo mucnina i blaga malaksalost prisutni? Zanemarite te price 'rekla kazala', i slusajte pedijatra.
pre 4 dana, 23:31
Stigli du nalazi ne svi crevnu kandidu ima.Bar da znam sta je.
pre 4 dana, 01:48