Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Sinsay iskustva

Jeste li kupovala nešto? Kakav je kvalitet? Danas sam ušla prvi put u radnju i baš je jeftino, obuća ispod hiljadu dinara, majice 300 dinara.
pre 8 dana, 23:15
Ja sam kupovala😊 Sto se kvaliteta tice, ne znam sta bih ti rekla... Nije nesto, ali.... Ako uporedimo sa ostalim krpama koje kupujemo po tim nekim radnjama i placamo po 3x vecim cenama onda su super kvaliteta. Jednu sezonu ce ti zasigurno trajati.😊
pre 8 dana, 00:09
Mi smo redovni tamo, pošto imaju dosta toga što mladja populacija voli (odnosi se na moje ćerke) Kod nas je trenutno rasprodaja, od 150 pa na gore su majice, nisu loše, evo neke i drugu sezonu traju a da su ostale čitave :D
pre 8 dana, 01:14
Moram ići za vikend, danas sam bila u zurbi. I deluje kao da je za mladju populaciju, zato nisam ni ulazila. Obuća deluje kao ona iz h&m-a, kartonska za jednu sezonu, ali je baš pristupačna , a i videla sam neke torbice, nesesere i sl. na šta sam slaba 🤷‍♀️. Hvala devojke 🙋‍♀️
pre 8 dana, 01:40
Torbice i neseseri su im prelepi, sve je nekako sa motivima maca :) Ima dobrih komada, nije im ni obuća loša uopšte. Mi smo prošle godine kupile papuče i platnene patike sa malo punijom djonom i evo ih i dalje traju, prane u mašini minimum 5-6 puta, ništa im ne fali još uvek :D :D
pre 8 dana, 13:59
Ja se izvinjavam, gde se otvorila ta radnja - nije mi nesto poznata? 🤔
pre 8 dana, 14:26
Ovde se otvorila pre više od godinu dana mislim. O pa to je super izdrzljivo za tako male pare 😊
pre 7 dana, 16:09
Ja nisam znala za Sinsay radnju kod nas ,ali bila sam u Bratilsavi u Sinsay-u u njihovom TC . Ima preslatkih stvarcica, povoljno je , ja sam svasta nakupovala . Sto se tice kvalieta , isto kao u H&M i ti slicni brendovi ...samo jeftinije .
pre 7 dana, 19:32
> MALAODSTILA: > Ja se izvinjavam, gde se otvorila ta radnja - nije mi nesto poznata? 🤔 Isto me zanima? Sada ste me zaintrigirale, zbog tih detalja 🐈..., dame iz Beograda bih zamolila da mi kazu da li je radnja u Delti, Uscu..., gde...? Unapred sam zahvalna na odgovoru.
pre 7 dana, 21:33
U Beogradu u Ada mall-u
pre 7 dana, 21:39
Ja sam tamo kupila nekoliko pamucnih, odlicnih majica i kosulja, bez imalo vestackih materijala I bas sam zadovoljna. Ima krs stvari, ali moze bas lepo da se probere. Cene zaista korektne I ja mislim realne.
pre 7 dana, 08:26
> jacaikaja: > U Beogradu u Ada mall-u Hvala. 🌼
pre 6 dana, 23:16