Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Slobodno vreme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Sicilija iskustva

Bila bi zahvalna clanovima na preporuci i iskustvu letovanja na Siciliji da podeli,.Sve u vezi prevoza bus i voz mozda,nazivi restorana i mesta za posetiti.Smesteni u blizini Taormine i obisli bi samo taj deo istocni Jonskog mora .Ostalo bi mozda sledece godine s obzirom da je malo dana a Sicilija ogromna.Hvala unapre.
2019 07 19
Sicilija je prava lepotica! :") Ja sam obisla istocni deo, mada planiram nekad I severni. Bila sam smestena u blizini Katanije, grada koji ima oko 300.000 stanovnika I koji smo cesto obilazile. Linija gradskih buseva je odlicna. Taormina je slatka, mala, na visini, te je pogled na more divan. U njenom podnozju je lepa plaza. Glavna ulica je elitna, sa buticima visoke mode. Sirakuza je prelepo malo mestasce, nikako je ne zaobici. Jedan od najlepsih utisaka, naravno Etna! :") Nama je u tom delu bila duga, pescana plaza, sa duuugim ulaskom u more (sto ja licno ne volim), voda je bila topla I cista, u skladu sa tim je bilo I meduza (mene je opekla :-)). Za severniji deo su govorili da su plaze uglavnom kamenite, ali to ste verovatno proverili.. Imena restorana ne pamtim, ali Italijani generalno imaju sjajan sladoled I svakojake divne poslastice. :")
2019 07 19
E hvala .Istrazila sam i na forumima ,znaci vasa preporuka .Hvala jos jednom.
2019 07 20