Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Ljubav, porodica, deca, psihologija /

Psihologija /

Regresija sna/ beba od 4 meseca se budi na svakih pola sata/ 45 min/sat iskustva

Molin da napisete svoja iskustva ako ste se susrele sa ozloglasenom regresijom sna koja pogradja decu izmedju 3 I 4 meseca. Ona je bad lepo spavala do 3,5 meseca, imala je 1-2 budjenja u toku noci I onda sve vise I onda bum! prevrce se kad spava, trlja oci menja poze, cim se probudi place , Spava I Budi se na svakih Pola sata Malo jace. Citala Sam na netu da je to faza koja traje od 2 do 6 nedelja Ali big zelela da znam kakva isustva imate vi I kako ste resile I dal :D BIcu zahvalna na svakoj informaciji!
pre 27 dana, 21:15
Moras imati u vidu da se sada malo koja beba pa cak i starije bebe (od godinu) bude cesto ... jake su vrucine... Posebno ako je beba decak koji mnogo teze podnose vrucine od devojcica. Nemojte odmah pripisivati informacije sa neta svom detetu... Ima toliko drugih razloga 😐 moj bekan se budi uvece , posebno pre nedelju je bilo najgore kada je bad bilo bez vazduga maltene... vukao se za kosicu , plakao, obrtao se ja mislim za minut 10tak puta... Rashladite malo bebicu, pamucno samo oblacite... Krenuce i zubici polako, 1ml paracetamola nece skoditi a beba ce imati mirniji san ❣
pre 27 dana, 23:57
> himera666: > Molin da napisete svoja iskustva ako ste se susrele sa ozloglasenom regresijom sna koja pogradja decu izmedju 3 I 4 meseca. Ona je bad lepo spavala do 3,5 meseca, imala je 1-2 budjenja u toku noci I onda sve vise I onda bum! prevrce se kad spava, trlja oci menja poze, cim se probudi place , Spava I Budi se na svakih Pola sata Malo jace. Citala Sam na netu da je to faza koja traje od 2 do 6 nedelja Ali big zelela da znam kakva isustva imate vi I kako ste resile I dal :D BIcu zahvalna na svakoj informaciji! Mi smo imali isto iskustvo sa sinom, spavao je celu noc kao beba, budio se oko 7 da siki i posle nastavi da spava. Oko 4og je poceo da se budi stalno, dobije dudu pa nastavi da spava. Ima 13 meseci, i dalje traje...samo se sada manje budi jednom nocu u proseku. Uglavnom ga pustamo da se se sam uspava, to smo radili od pocetka. Ako bas ne uspe posle 2-3 minuta, damo mu dudu ako je nije sam pronasao. Tako da nisam bas mnogo od pomoci : (
pre 7 dana, 16:42