Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

How bizarre

Da mi neko objasni. Evo, ne znam. Ne znam ni koji komentar da dam, samo sam šokirana kako je ovo dopušteno. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/e04b138f4efbc41e8cb9b83a49d4500f.jpg)
pre 13 dana, 11:43
Ništa novo. Ko voli nek izvoli.
pre 13 dana, 12:32
A neka meni neko ojasni dokle ce se svakodnevno otvarati teme "U soku sam - zasto ovo ne zabrane?!" ili "Kako je ovo dozvoljeno" ili "Da li je ovo moguce?!" ili "Manijak na sajtu" 😂 Niti se lozim na nosene gace/carape, niti iste prodajem ali zivite i pustite druge da zive ☺️ Postoji gomila ljudi koja takve stvari voli (i mnogo, mnogo 'gore', no to sad nije tema) a sa druge strane neko ko moze od toga da profitira bez po muke, ne vidim zasto se svi toliko konsterniraju, jednostavno zaobidjite. Ne razumem zasto se sve osecate toliko prozvano, povredjeno i uvredjeno, nije nikakav manijak neko ko ima drugacije seksualne preferencije od Vas kao prvo, a kao drugo vrlo uljudno Vam napravi kupoprodajnu ponudu, paket bi se slao kao sto ga saljete i bilo kome na sajtu a neretko cak nude i uplatu unapred. Cemu drama i histerija svaki drugi dan oko toga, meni evo najiskrenije nije jasno. 😃
pre 13 dana, 12:36
Bar je opis predmeta jasan. Znamo kome su namenjene gaćice, možemo se graditi itd. ali svaka roba ima kupca očigledno.
pre 13 dana, 13:02
> pufnastapufnica: > A neka meni neko ojasni dokle ce se svakodnevno otvarati teme "U soku sam - zasto ovo ne zabrane?!" ili "Kako je ovo dozvoljeno" ili "Da li je ovo moguce?!" ili "Manijak na sajtu" 😂 Niti se lozim na nosene gace/carape, niti iste prodajem ali zivite i pustite druge da zive ☺️ Postoji gomila ljudi koja takve stvari voli (i mnogo, mnogo 'gore', no to sad nije tema) a sa druge strane neko ko moze od toga da profitira bez po muke, ne vidim zasto se svi toliko konsterniraju, jednostavno zaobidjite. Ne razumem zasto se sve osecate toliko prozvano, povredjeno i uvredjeno, nije nikakav manijak neko ko ima drugacije seksualne preferencije od Vas kao prvo, a kao drugo vrlo uljudno Vam napravi kupoprodajnu ponudu, paket bi se slao kao sto ga saljete i bilo kome na sajtu a neretko cak nude i uplatu unapred. Cemu drama i histerija svaki drugi dan oko toga, meni evo najiskrenije nije jasno. 😃 👍👍👍👍👍
pre 13 dana, 13:14
> pufnastapufnica: > A neka meni neko ojasni dokle ce se svakodnevno otvarati teme "U soku sam - zasto ovo ne zabrane?!" ili "Kako je ovo dozvoljeno" ili "Da li je ovo moguce?!" ili "Manijak na sajtu" 😂 Niti se lozim na nosene gace/carape, niti iste prodajem ali zivite i pustite druge da zive ☺️ Postoji gomila ljudi koja takve stvari voli (i mnogo, mnogo 'gore', no to sad nije tema) a sa druge strane neko ko moze od toga da profitira bez po muke, ne vidim zasto se svi toliko konsterniraju, jednostavno zaobidjite. Ne razumem zasto se sve osecate toliko prozvano, povredjeno i uvredjeno, nije nikakav manijak neko ko ima drugacije seksualne preferencije od Vas kao prvo, a kao drugo vrlo uljudno Vam napravi kupoprodajnu ponudu, paket bi se slao kao sto ga saljete i bilo kome na sajtu a neretko cak nude i uplatu unapred. Cemu drama i histerija svaki drugi dan oko toga, meni evo najiskrenije nije jasno. 😃 Upravo sam to i pomislila 👏
pre 13 dana, 13:30
https://mojekrpice.rs/forum/t/485247/kupovina-i-prodaja-nosenog-donjeg-vesa-sta-mislite-o-tome
pre 13 dana, 14:35
Kimberly, ja mislim da se u toj temi konkretno mislilo na osobe koje iz nužde kupuju nošeni donji veš, isključivo, jer možda nemaju za novo. Makar sam ja tako shvazila temu
pre 13 dana, 15:11
I tako :D 1530. tema po redu
pre 13 dana, 15:13
Fetišista nije jednako manijak. To što ne znamo ko se krije iza profila je druga priča kao i što neki manijaci sebe zovu fetišistima da bi se maskirali. Nekome su fetiš parfemi, nekome cipele, nekome lakovi za nokte, nekome lateks..... Ima svega.
pre 13 dana, 15:18
> AppleRed: > Fetišista nije jednako manijak. To što ne znamo ko se krije iza profila je druga priča kao i što neki manijaci sebe zovu fetišistima da bi se maskirali. Nekome su fetiš parfemi, nekome cipele, nekome lakovi za nokte, nekome lateks..... Ima svega. upravo...
pre 13 dana, 15:20
Nekima su fetis nosene gace, pa ok- ocigledno ima i ponude i potraznje. Od prljavih gacica je gori "fetis" prljav jezik, prljava dusa i prljave misli, a toga ima mnooogo vise. ;) Live and let live.
pre 13 dana, 16:17
> MaglaSvuda: > Nekima su fetis nosene gace, pa ok- ocigledno ima i ponude i potraznje. Od prljavih gacica je gori "fetis" prljav jezik, prljava dusa i prljave misli, a toga ima mnooogo vise. ;) Live and let live. Za mene su ovo samo krpice i nista vise, neko vas obraduje, nekog obradujete. Apsolutno ste u pravu prljavu dusu i jezik ni Sv. Armani, Prada, Gucci...ne mogu da operu. Dobila sam negativnu od admina jer ovde neko vidi moj "smajlic" ili ti "cvetic" u oglasu. Ajd pa srecno zene 💖
pre 13 dana, 16:58
Meni taj predmet stoji svaki Božiji dan kad uđem na sajt.
pre 13 dana, 17:12
Pa ja se zaista izvinjavam, prvi put sam postavila ovakvu temu, nisam znala da ih ima. Meni jeste šok i samo sam htela da podelim, ali izgleda da je zabranjeno misliti svojom glavom i izražavati negodovanje zbog nekih stvari. Ja sam u nekim vodama gde igrom slučaja znam koliko je opasno deliti lične podatke fetišistima, a kad neki predmet pošaljete nekome-taj neko dobija vaše podatke, zar ne? Meni je zbog iskustva-fetišista=manijak. Nije me bilo na sajtu jako dugo i nisam otvarala teme ovog tipa, a namere su mi bile najčistije. Očito imamo drugačije vrednosti.
pre 13 dana, 18:31
1 2 3 4 5 Sledeći