Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Raspad u kutiji

Dobila sam 2 para raspadnutih cipela u zamenu. Slikala iz je iz uglova da deluju takoreci neobuveno. Jedne su cele oguljrne, a druge i ocukane i plus pokidan kais koji ide preko prstiju. Pisala sam joj i kaze poslacu ti tvoje nazad, ne bavim se prevarama. Moje cipele je dobila jos u petak, a svoje mi poslala u subotu, dobila sam ih u ponedeljak i odmah joj pisala da nije ok da mi ne naglasi u kom su stanju. Od tad je nema niti da pise niti da vrati moje cipele Sta biste vi preduzele?
2019 08 07
ovo je poslala da nudi, a sad cete videti sta sam dobila
2019 08 07
Nista draga ne mozes. Ljudi se sluze svim i svacim. Zalosno je, al tako je. 😯😦
2019 08 07
S obzirom da je ceo sajt u rasulu, i prevare na svakom cosku, nisu mi jasni vise ljudi sa razmenama. Svaki drugi dan post na forumu kako je neko nekog prevario u razmeni, pa onda nemojte da ih radite.
2019 08 07
Zašto da ne rade razmene? Ako se ne varam ovo je sajt gde možete i da razmenite stvari, ali isto tako je sajt gde nažalost, možete naći stvari kojih ni pored kontejnera nema. Najveći problem je što neko dozvoljava da se takve stvari rade, zažmuri kad su štroke i prevaranti u pitanju, a kao trenira strogoću po sajtu. @Rakel87 ostavite i link gospođice, da znamo o kome se radi
2019 08 07
Nije samo rec o razmmenama,i kupovine su veoma riskantne. Dosla sam do zakljucka da se stvari slikaju kada se kupe.Nose se,prvobitne slike se okace i ide prodaja. Konkretno,ja sam tako kupila duks koji sam platila 1.200,oodin. Imao je cak etiketu.Sa etiketom mi je i stigao ali bas dosta nosen. Reklamaciju devojka nije primila bez obzira sto sam slala i slike.Onda sam se bolje raspitala:etiketa moze da se stavi i posle nosenja!!! Odoh u of,izvinjavam se. Slike su me navele na to.Zakljucak je iz prethodno napisanog. Znaci,kako god uzeti novac,sredstva se ne biraju. Rekel&87 Zelim ti od srca da se clanica oglasi/javi i da resite problem.Nije zaista lepo sa njene strane.
2019 08 07
> DragoslavaCiric: > Nije samo rec o razmmenama,i kupovine su veoma riskantne. > Dosla sam do zakljucka da se stvari slikaju kada se kupe.Nose se,prvobitne slike se okace i ide prodaja. > Konkretno,ja sam tako kupila duks koji sam platila 1.200,oodin. > Imao je cak etiketu.Sa etiketom mi je i stigao ali bas dosta nosen. > Reklamaciju devojka nije primila bez obzira sto sam slala i slike.Onda sam se bolje raspitala:etiketa moze da se stavi i posle nosenja!!! > Odoh u of,izvinjavam se. > Slike su me navele na to.Zakljucak je iz prethodno napisanog. > Znaci,kako god uzeti novac,sredstva se ne biraju. > Rekel&87 Zelim ti od srca da se clanica oglasi/javi i da resite problem.Nije zaista lepo sa njene strane. nije se javila, ne odgovara nista niti salje nazad kako je sama predlozila
2019 08 08
Dajte negativnu i priložiti slike.
2019 08 08
> AppleRed: > Dajte negativnu i priložiti slike. uradila sam to tek posle 4 dana, cekala sam da ispravi stetu
2019 08 08
> NShibridi: > Nista draga ne mozes. Ljudi se sluze svim i svacim. Zalosno je, al tako je. 😯😦 ali 65 pozirivnih ocena, nisam ocekivala ovako nesto
2019 08 08
> DragoslavaCiric: > Nije samo rec o razmmenama,i kupovine su veoma riskantne. > Dosla sam do zakljucka da se stvari slikaju kada se kupe.Nose se,prvobitne slike se okace i ide prodaja. > Konkretno,ja sam tako kupila duks koji sam platila 1.200,oodin. > Imao je cak etiketu.Sa etiketom mi je i stigao ali bas dosta nosen. > Reklamaciju devojka nije primila bez obzira sto sam slala i slike.Onda sam se bolje raspitala:etiketa moze da se stavi i posle nosenja!!! > Odoh u of,izvinjavam se. > Slike su me navele na to.Zakljucak je iz prethodno napisanog. > Znaci,kako god uzeti novac,sredstva se ne biraju. > Rekel&87 Zelim ti od srca da se clanica oglasi/javi i da resite problem.Nije zaista lepo sa njene strane. hvala, zao mi je sto ti se to desilo, ista situacija, sama je predlozila da se opet zamenimo da ona plati postarinu, ali se nije vise javljala niti odgovarala na poruke...
2019 08 08
> Julija: > S obzirom da je ceo sajt u rasulu, i prevare na svakom cosku, nisu mi jasni vise ljudi sa razmenama. > Svaki drugi dan post na forumu kako je neko nekog prevario u razmeni, pa onda nemojte da ih radite. da li je razmena ili prodaja, uvek mozes biti nasamaren. ljudi uvek polaze od sebe. lopovi se najvise boje kradje, lazovi nikome ne veruju, a ja sam posla od sebe i nikad ne bih ovako nesto ni cuvala u stanu.
2019 08 08