Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Slobodno vreme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Pefkohori iskustva, utisci, preporuke

Da li je neko letovao u Pefkohoriju? Ako može da podeli iskustva, utiske, preporuke, početkom septembra idem pa bih bila zahvalna da čujem neka iskustva. Unapred zahvalna. 🤗🍀
pre 12 dana, 14:29
> Maki_maki: > Da li je neko letovao u Pefkohoriju? Ako može da podeli iskustva, utiske, preporuke, početkom septembra idem pa bih bila zahvalna da čujem neka iskustva. Unapred zahvalna. 🤗🍀 Divan je Pefkohori... Tri kilometra pre njega je Haniotti.. Vezani su šetalištem.. Plaža divna, cene pristojne... Dosta sadržaja za decu... Obišla sam Krf više puta, Lefkadu, Amuljani, Asprovalti itd... Uvek bi se pre u Pefkohori vratila... Mestašce ima dušu..
pre 8 dana, 00:19
> MiciZara: > > Maki_maki: > > Da li je neko letovao u Pefkohoriju? Ako može da podeli iskustva, utiske, preporuke, početkom septembra idem pa bih bila zahvalna da čujem neka iskustva. Unapred zahvalna. 🤗🍀 > Divan je Pefkohori... Tri kilometra pre njega je Haniotti.. Vezani su šetalištem.. Plaža divna, cene pristojne... Dosta sadržaja za decu... Obišla sam Krf više puta, Lefkadu, Amuljani, Asprovalti itd... Uvek bi se pre u Pefkohori vratila... Mestašce ima dušu.. Mi smo imali u planu prvo da obidjemo Pargu, ali pošto je ceo septembar rasprodat i nismo mogli da nadjemo aranžman, na preporuku agencije smo se odlučili za Pefkohori jer nam treba baš odmor a ne izlasci. Nadam se da će nam biti lepo, imamo u planu da obidjemo Hanioti, Polihrono, Kaliteu i neki još zanimljivi izlet. Hvala što ste se javili. 🤗🍀
pre 8 dana, 00:36