Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li je nekom poznat clan Krpica Djura koji se javlja da kupi Starke

Desava mi se da svaki put kad obnovim oglas za ljubicaste duboke starke javi se Djura (profil -https://mojekrpice.rs/djuraa-121082) iz Zrenjanina i kaze da ih zeli.Njegov profil je potpuno prazan,ima jednu negativnu ocenu, i pise ovako> pre 3 dana, 19:32 Gospodin se sa mnom dogovorio mesto i vreme za kupovinu Starki, ali se naravno nije pojavio, niti je javio da nece doci, niti je odgovarao na poruke.. Ja sam ga direktno pitala o cemu se radi, jer mi je jako sumnjivo,sto bi rekli sumLJivo :D posto ovo nije prvi put da me kontaktira.U omiljenim predmetima ima samo Starke. Ajde ako mu trebaju,poklonicu mu,ali su zenske,dobro mozda mu trebaju za neku devojku,ali mislim da je prica neka druga... On je non stop prisutan kad se pojave starke i odmah se javi. Nesto ne stima. Poslala sam poruku s pitanjem o cemu se radi,ali ne odgovara.
pre 11 dana, 21:27
Hit 😂
pre 11 dana, 21:33
x files :')
pre 11 dana, 21:46
Haha neverovatno 😂
pre 11 dana, 21:56
jednom sam mu rekla da su prodate, jer sam postala skepticna, sta se sve ovde ne dogadja, pa sam ih izbrisala. posle toga,ali nakon dosta vremena opet ih stavim,danas,i on se pojavi. mislim, ok covek voli starke,i ja imam hrpu istih al ..kad imam osecaj da nesto ne stima, onda sta da radim. stalno moram da povlacim starke zbog njega :D a iz istog smo mesta to je najgore
pre 11 dana, 22:21
Hahahah 😂 Pa samo ga ignorisi :)
pre 11 dana, 23:42
Mozda se dogovori sa vama i dodje na to mesto i posmatra iz prikrajka ko to Jos voli starke sem njega :o :o :| Mozda napravi novi profil, nemoj raditi licno preuzimanje za starke :)
pre 10 dana, 11:52
Ahahah:) Ma iskulirala sam ga, a i zamenila sam se s jednom članicom za nešto drugo,tako da okej. Ali me je interesovalo da li je se još nekom javljao osim ovoj devojci gore,koja mu je dala negativnu ocenu jer se nije ni pojavio:D
pre 10 dana, 22:01
Hejjj meni se on javio prvi put kad sam postavila starke i dogovorili smo se da se nadjemo kad se vratim sa puta, ali je meni bio jako sumnjiv i na kraju mu nista nisam ni napisala kada sam se vratila. Medjutim, ponovo sam obnovila oglas i opet mi je pisao tj nekoliko poruka mi ne poslao, ja sam sve iskulirala jer mi nesto deluje sumnjivo haha Bas sam se pitala da li je jos neko imao iskustva sa njiim 😂
pre 10 dana, 23:17
Eto ja sam imala desavanja,dva puta se javio, i to bukvalno cim postavim starke, jednom u februaru i sada pre dva dana,sa skoro istim tekstom. Znaci, javlja se, dobro je x-)
pre 9 dana, 09:00
p.s. on izgleda sa svima pokusava da ugovori licno preuzimanje,ako sam dobro razumela,jer i ona clanica sto mu je dala negativnu je dogovorila da se nadju, ona je iz N.Sada,a on se nije pojavio. Naravno.
pre 9 dana, 09:04
Da, meni je rekao da ima brata ili druga ne secam se u Beogradu i takodje trazio licno preuzimanje, sto je meni odmah bilo cudnoo
pre 9 dana, 11:06