Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Treba mi savet :)

Cao devojke, da li mozete vi koje ste malo duze ovde na sajtu da mi date neki savet kako da lakse prodam garderobu? Imam gomilu stvari koje su obucene jednom/dva puta ili nisu nosene uopste i samo mi zauzimaju prostor. Mislim da mi se niko ne javlja zbog toga sto sam nova ovde i nemam pozitivne/negativne ocene. Do sada sam uspela da prodam samo jedne stiklice i devojka koja ih je preuzela je odusevljena njima, stvarno su bile ocuvane kao i ostatak garderobe. Zao mi je da bukvalno nova garderoba skuplja prasinu kada je vec neko moze lepo iskoristiti. STA MI PREDLAZETE? 😊😊😊
pre 10 dana, 16:22
Menjaj se , kupuj , napravi utiske o:) I strpljenje . Vec znas da napravis dobre slicice , da otvoris temu , malo li je za pocetak ? Srecno !
pre 10 dana, 17:05
Mislim ipak da ti se niko ne javlja jer su odmori, generalno je stala prodaja, stvarcice su ti super, mene licno zamaraju te cene koje se zavrsavaju na 99, tako da mozes da napises okruglu cifru, taj 1 din znaci samo ako prodajes. na limundu i kupindu zbog provizije.Srecno!
pre 10 dana, 19:16
Hvala vam puno, ispravicu te sitnice ❤😊
pre 10 dana, 00:47
Moj ti je savet da kacis i na druge sajtove, ja sam 99% stvari prodala tamo, ovde prodaja slabije ide.
pre 7 dana, 16:56
Koje sajtove preporučujete? Zaista bi mi bilo preko potrebno da bar nešto prodam.
pre 6 dana, 02:32
I mene zanima koje sve sajtove preporucujete? 😊
pre 5 dana, 21:19
Limundo, Kupindo, Kupujem Prodajem.. Lalafo? Septembar, čim počne škola, krene prodaja ;)
pre 4 dana, 02:51
ja, ako stvari ne prodam duze od 6 meseci-godinu dana, uprkos snizenoj ceni, stavim na Limundo. tamo prodaja ide najbrze, ali takodje i cena bude niza :)
pre 3 dana, 11:31