Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Drage mame help!

> Debela_devojka: > A, i to zavisi. Malu nisam osetila prvih 6 meseci, ako mi verujete, zajedno smo do 10 ujutru spavale 😂 kqd je budna ćuti, gleda u plafon, smeje se. Grčeve smo preskoćili. Ali je zato odlepila kad je počela da sedi i ispušta glasove i evo još je odlepljena 😂 a bebac je superiška, dete se ne čuje. Ali odlepiće i on, već se spremam psihićki 😂 I ova moja je dobrica za sada,spava mi nocu,grceve smo slabo imali,nekad je uhvati nervoza od vrucine pa ne zna ni sama sta bi,ali u sustini je super,znaci da se pripremim za posle 😁😁😁
2019 08 13
> marijana24: > > Debela_devojka: > > A, i to zavisi. Malu nisam osetila prvih 6 meseci, ako mi verujete, zajedno smo do 10 ujutru spavale 😂 kqd je budna ćuti, gleda u plafon, smeje se. Grčeve smo preskoćili. Ali je zato odlepila kad je počela da sedi i ispušta glasove i evo još je odlepljena 😂 a bebac je superiška, dete se ne čuje. Ali odlepiće i on, već se spremam psihićki 😂 > Blago tebi, ovaj od kad se rodio nema mira. Grcevi, pa je hteo samo u rukama da bude, podigao se na noge sa 6 meseci. Dete nikad nije selo na jedno mesto duze od 10 sekundi. Samo trci, skace, bezi, zatvara se u sobu, cupa cvece, kopa mackama po pesku, vadi sudove, lupa po svemu kao da je bubanj, cetka za wc solju mu je posebno interesantna.... Da ga dam lepo u vrtic, da trosi tu silnu energiju. 😊 A ja da budem lepa i debela i relaksirana :) Haha,a dobro sve ce to proci,oni rastu ko blesavi,falice nam da budu mali opet 😂
2019 08 13
Maro, sve to ova radi od prve godine, otprilike, to sa četkom mi je posebno poznato 😂 samo polako, draga mama, videćeš kako se kg tope. A to za insta, ne znam šta bih vam rekla, nemam prpfil, pa ni ne znam kako izgledaju mame po insta i fb-u 😂
2019 08 13
Moja ćera je uredno sa četkom za WC oprala zube otprilike, sva ponosna nam se prikazala sa četkom u ruci i ustima i grande osmehom, kad se nismo srušili i auuuuuh, mislim da je progutala pola bočice Octenisepta koliko sam je špricala, vikala "Zini, zini!!!", pa po glavi, pa posvud, posle toga kupanje i probiotik za svaki slučaj, muž u delirijumu, rekoh pratićemo, bilo tipa 5 popodne, ako do 9 uveče krene da povraća idemo da noćimo na Pedijatriji. Sve u svemu, ništa ali ništa loše se nije desilo a nama je ostala anegdota da je bude sramota kada malo poraste i bude fensi pubertetlija, posle hormona će i ona da se smeje sama sebi <3
2019 08 14
Ja skoro širim veš brzinski, bacim pogled, nema male u sobi, trčim u kupatilo, a ona četko sine prska onu vodu iz wc šolje i crče od smeha, cwlo kupatilo mokro! Odlepila sam dok sam sredila nju, kupatilo, sebe.
2019 08 14
1 2