Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li su cene realne?

> TatCat: > Shy , ima ovde gomila preprodavaca koja prodaje sminku sa smetlista . Jednom sam pokrenula temu kad sam videla Guerlain ruz koji se ne proizvodi vise od dvadeset godina , 800 dinara ... Ona je izbrisala artikal , a u temi mi se par njih cak suprotstavilo . Tada sam shvatila da mnogo iskompleksiranih treba kupuje te bajate kremice ne zato jer ne zna da su bajate , vec da bi u njih napakovali drugu kremu i stavili u kupatilo da im zavidi neko takav kao one :') Sad se drzim neutralnijih tema ;) Jedina rec koja mi prodje kroz glavu dok sam procitala ovo je "Au brateee.." Ja ne verujem
2019 08 14
Cene su ok i stvarcice su lepe; znaci nije do tebe, kupaca je malo ☺️ Ja se trudim da stavim najnizu mogucu cenu, koja kupcu ne bi bila visoka, racunajuci da mora da plati i postarinu, ali i sa tim jednostavno nema previše interesovanja. Kao sto neko rece, mora dosta toga da se pogodi, i velicina i ukus... A treba i u ovoj ponudi nekako skrenuti paznju na sebe. Nije lose ucestvovanje na forumu, odlično je i često dodavanje artikala, malo po malo a ne sve odjednom, a mislim da i pazljivo odabrani tagovi dobro dodju.
2019 08 14
Sve savete cu primeniti :-)
2019 08 14
> MaglaSvuda: > Ok, kad neko (kao ja) ne naglasi u opisu da ne radi zamene- onda nema prava da se buni :') Ali "Zelim" pa nikad vise - , stvarno ne kontam, mada me ne dotice previse, ali eto...a mozda je i letnja garderoba dosadila, blizi se jesen...Znam po sebi- vec sam pocela da gledam neke cizme usred avgusta :) Da da i ja trazim cizmice Veca sansa sad da ih nadjem😊
2019 08 14
> Jelena.K: > Cene su ok i stvarcice su lepe; znaci nije do tebe, kupaca je malo ☺️ > Ja se trudim da stavim najnizu mogucu cenu, koja kupcu ne bi bila visoka, racunajuci da mora da plati i postarinu, ali i sa tim jednostavno nema previše interesovanja. Kao sto neko rece, mora dosta toga da se pogodi, i velicina i ukus... A treba i u ovoj ponudi nekako skrenuti paznju na sebe. Nije lose ucestvovanje na forumu, odlično je i često dodavanje artikala, malo po malo a ne sve odjednom, a mislim da i pazljivo odabrani tagovi dobro dodju. Nekad sve sto znas uradis i pravis poklone,popuste,al kad ne ide,nije toliko do cene. Prosto neka specificna roba uvek nadje svog kupca,samo je potrebno vreme. Znam po svojim stvarima....
2019 08 14
Nisam bas cesto azurirala oglase, nego postavim jednom i onda stoje i zatrpaju se u medjuvremenu... Malo cu se aktivirati :-) A imam i novo da ubacujem pa mozda i to pomogne :-)
2019 08 14
Ja sam te inace nasla malopre na ovoj temi. 😊
2019 08 14
E drago mi je :-) a jos ce mi biti draze ako ti farmerice budu dobre :")
2019 08 15
1 2 3