Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Uklanjanje dlaka sa lica?!

JA za ruke korstim brijac od 7. osnovne (!!!!!) i nista se nije promenilo u jacini dlaka. Ova Lumea je skupa kao djavo, ali ako vredi, podrzavam.
2019 08 14
> MinaMasa: > JA za ruke korstim brijac od 7. osnovne (!!!!!) i nista se nije promenilo u jacini dlaka. Ova Lumea je skupa kao djavo, ali ako vredi, podrzavam. E, MM, ja koristim stamdard za noge, prepone of kad znam za sebe, inače nisam nešto maljava, ali nikada mi nisu ni ojačalr, ni potamnele. Što ti kažeš, ništa se nije dogodilo
2019 08 14
E isto, svuda brijac sem nausnica, sad ima i ona fleksibilna verzija Bic Soleil, u Rodi je cesto po 100 din, odlican.
2019 08 14
Nausnice depiliram jer mi je to najlakše. Sve ostalo brijem brijačem za lice koji sam naručila sa alija. Taj brijač je drugačiji od običnog, ukucajte face razor ako vas zanima pa ćete videti. Pogotovo je za obrve neverovatno zgodno i za minut ih sredim, preporodila sam se otkad ovo radim. Nemam tamnu dlaku, ali ne mogu da podnesem kad vidim teksturu na svom licu i ne mogu da vam opišem koliko šminka lepo legne na skroz glatko lice. Ranije sam se depilirala i obavezno su mi onda izlazile bubuljice koje inače nemam, a koja mi je onda poenta da nemam dlake na licu, a imam bubuljice 😁 Takođe ako mislite da će vam od brijanja dlake rasti tamnije, gušće i šta god; to je samo mit. One možda rastu oštrije jer ih odsečete pod uglom za razliku od depilacije kad iščupate dlaku iz korena, ali meni to nije problem uopšte jer mi taj ceo proces traje 3-5 minuta pa ga ponovim svaka dva dana i lice mi je baš glatko 😊
2019 08 16
> teodorica2312: > Ja sam radila noge/prepone i malo je reci da sam prezadovoljna, fenomenalno je... Koristila sam philips lumea kucni aparat, za salon ne mogu da preporucim jer nisam bila, samo da kazem da postoji IPL i laser to su dve razlicite metode, cisto da znate. Kakav je aparat Philips Lumea? Da li je laser ili ne? Pošto meni treba nešto što nije laser.
2019 08 16
> lokibg: > Od nedavno koristim Lumea aparat i super je. On inače brže deluje na tamnije i gušće dlake tako da za nausnice treba malo više vremena....sve u svemu prezadovoljna sam Jel to Laser metoda ili ne?
2019 08 16
Lumea je IPL metoda. Što se brijanja lica tiče ne mogu da ne zamislim romantičnu scenu dvoje mladih zaljubljenih koji se ujutru zajedno briju u kupatilu i u ogledalu bacaju jedno drugom nežne poglede. "Dušo, promašila si tu malo ispod brade..." :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') Imam averziju prema brijaču i kad su noge u pitanju. Trenutno se nerviram jer dok mi Lumea ne istrebi sve dlake moram brijačem da ih uklanjam kako bi koren bio što jači jer onda i tretman bude efikasniji. Ništa gore nego kad par dana nakon brijanja noge na dodir budu kao kaktus! ,:)
2019 08 16
Ovaj face razor za Allija je u sustini trimer, koliko sam skontala...
2019 08 16
1 2