Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Rasprodaja stvari

Drage moje zbog selidbe rasprodajem stvari. Dodala sam na profil stvari koje su mi višak, ima dosta firmiranih stvari možda nešto pronađete za sebe. Ako se odlučite za dva ili više proizvoda može mali popust jer treba da rasprodam sve do 15. septembra. NAPOMENA: Ova rasprodaja važi samo za stvari novijeg datuma na mom profilu koje su vrednosti do 10.000 dinara, sve one skuplje stvari ne podležu rasprodaji jer sam njih već prenela u novi prostor. Pozdrav
2019 09 03
Pa ti nemaš ništa ispod 2500 din 😂 Mislim, ovo je sajt gde se većinom prodaje polovna garderoba i gde je svima u interesu da prodju što jeftinije😁 Svaka ti čast ako uspeš da rasprodaš sve to🤪
2019 09 03
Ja ne znam od kad se ovaj podforum pretvorio u ispraćaje clanica sa akcentom na rasprodaju zbog selidbe?
2019 09 03
Volimpink :') :') :') I osecam da ce joj bas krenuti o:)
2019 09 03
slazem se!!! > Volimpink: > Ja ne znam od kad se ovaj podforum pretvorio u ispraćaje clanica sa akcentom na rasprodaju zbog selidbe?
2019 09 03
Ispracaji , selidbe, dobrodoslice kumama, babama, tetkama, strinama 😂
2019 09 03
Primetila sam da se neke članice sele već 2 godine i od tad im traje "rasprodaja"...
2019 09 03
> mokelem: > Ispracaji , selidbe, dobrodoslice kumama, babama, tetkama, strinama 😂 I nosene gace! 😎
2019 09 03
Ja sam pozelela dobrodoslicu mojoj kumi, i opet bih nekom drugom dragom i bliskom, sto da ne? Kukumavci se o prevarama i raznim gadostima po sajtu, nabija se rejting istim pa se lopta prebacuje na automatske preglede, sto da se ne promovisu normalni i pristojni ljudi koji nisu prevaranti.
2019 09 03
> RuskaBG68: > Drage moje zbog selidbe rasprodajem stvari. Dodala sam na profil stvari koje su mi višak, ima dosta firmiranih stvari možda nešto pronađete za sebe. Ako se odlučite za dva ili više proizvoda može mali popust jer treba da rasprodam sve do 15. septembra. NAPOMENA: Ova rasprodaja važi samo za stvari novijeg datuma na mom profilu koje su vrednosti do 10.000 dinara, sve one skuplje stvari ne podležu rasprodaji jer sam njih već prenela u novi prostor. Pozdrav Toliko ste povoljni i realni sa cenama,da se prosto cudim kako do sad niste sve rasprodali.😊😊😊😊
2019 09 03
Ja sad pogledah profil, i wow. Sto je mnogo, mnogo je.
2019 09 03
Stvari koje ja prodajem su 90% firmirane. Na primer haljina Escada koju sam ja platila jako, jako, jako puno prodajem za 6000 DIN = 50€ to je original haljina poznatog brenda čije haljine u outletu koštaju više od 300-400€. Firmirane torbe, bunde i ostalo je samo po sebi skupo. Ja samo govorim da je akcija za ove jeftinije stvari do 10.000 dinara ako se nekome nešto svidi pa da se koriguje cena, ako se nekom svidi neka stvar. Ja stvarno ne znam za koje pare da prodam potpuno novu Geox jaknu koju sam ja platila dosta, a cenim je 50€ (u butiku kada dodju njihove jakne nisu ispod 27-30.000 dinara). Ja nisam rekla ništa za stvari koje su tu bile na profilu one tu stoje, ja samo želim da rasprodam ove novije stvari koje su vrednosti do 10.000 dinara. Ostale stvari neću da komentarišem jer sve ima svoju cenu.
2019 09 03
Ja se selim 15. i po drastično nižim cenama od mojih ostalih proizvoda se vidi da je višak i da želim da rasprodam ili ću pokloniti već ženicama u komšiluku kojima sam već godinama unazad poklanjala. Bože moj šta da se radi. Sve to da prodam opet ne bih nadoknadila ni desetinu koliko vrednosti koliko sam to sve platila, al’ bolje išta nego ništa... > donna794: > Primetila sam da se neke članice sele već 2 godine i od tad im traje "rasprodaja"...
2019 09 03
> RuskaBG68: > Ja se selim 15. i po drastično nižim cenama od mojih ostalih proizvoda se vidi da je višak i da želim da rasprodam ili ću pokloniti već ženicama u komšiluku kojima sam već godinama unazad poklanjala. Bože moj šta da se radi. Sve to da prodam opet ne bih nadoknadila ni desetinu koliko vrednosti koliko sam to sve platila, al’ bolje išta nego ništa... > donna794: > > Primetila sam da se neke članice sele već 2 godine i od tad im traje "rasprodaja"... Nisam konkretno mislila na Vas,ali zaista ima mnogo onih koje su napisale da hitno rasprodaju stvari zbog selidbe kao marketing,a selidba traje li traje...
2019 09 03
Ja sad pitam onako, generalno, kako nadoknađujete vrednost neke krpice? Ako ste je kupile da bi nosile i ne nosite više, niti ćete (čim ste odlučili da prodate), šta se tu onda nadoknađuje? Pare su svakako potrošene, a stvari su ispunile svoju svrhu, bilo da su obučene jednom ili deset puta, isplatile su se. I zašto onda vi ne biste spustili avoje cene i obradovali puno žena na MK, simbolično zaradili, a neko drugi kupio malo sreće u vidu kvalitetne stvarčice. Da se razumemo, ko može da priušti sebi stvar od 20 000 na MK, taj svakako može da odvoji i 80 000 za novu, tako da se ovde nećete usrećiti, jer su ovde pretežno ili mlade devojke, koje još nemaju visoka primanja da bi izdvojile puno za krpicu ili mame, koje više vole da kupe svašta deci, a sebe obuku po povoljnim ciframa. Ima izuzetaka, ali malo. Ko ima puno para, taj sigurno ne pazari često na MK.
2019 09 03
1 2 3 4 5 ... 20 Sledeći