Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Septembar je...

Ja sam potpuno zaboravila da okacim nesto na Limundo, dobro me podseti DD na kosulje, ako vec idu tamo. Sto se kupovine tice, ubih se sa listom zelja, nekoliko predmeta koji su mi bili u lz mi ne odgovaraju po merama koje sam naknadno trazila, jedva sam uspela da ubodem majicu i dzemper pre neki dan...
2019 09 08
Ja tamo prodam košulje začas, mušku odeću isto. Muška baš ide, makar meni. Prodala sam skijašku majicu, koju ovde niko nije ni pogledao, čim sam je okačila i to bez prpvizije, čovek mi se javio u inbox. I obuća mi tamo ide, ovde su mi cipele stajale godinu dana, tamo ode obuća često
2019 09 08
Ja sam redovno tamo kačila, kupovala, prodavala, nakupila 500 ocena i onda godinama ništa i sad evo opet pošto imam vremena :) svaki sajt ima prednosti, mada su na limundu svi navikli na baš niske cene pa je neku realnu teže izvući...
2019 09 08
Kako bese, uzima li proviziju Limundo?
2019 09 08
Uzima, ali sitno nešro, oko 6%
2019 09 08
Sad vidim. Kako se to naplacuje? Samo sam kupovala tamo ranije pa nemam pojma. Uzima i za opciju kupite odmah?
2019 09 08
Uzima naravno, pa uplatiš limundo keš imaš svoj brpj, odeš u poštu ili banku i uplatiš i odatle ti akida
2019 09 08
A, sad sam nasla taj broj, kontam da je najlakse preko uplatnice, nisam ni znala da to imam, ko da zivim na Marsu...Tnx DD :*
2019 09 08
Ne treba uplatnica, samo zapises broj i izdikitras u posti i das lovu i gotovo. Bas je lagano. Mene je moja prodaja zbog njihove provizijr kostala 1500 din. Od tad nista niyam ni stavljala ni prodala.
2019 09 08
Btw .... Gandalf... 😂
2019 09 08
Više kupujem na Limundu.
2019 09 08
> Shyshymiga: > Ne treba uplatnica, samo zapises broj i izdikitras u posti i das lovu i gotovo. Bas je lagano. Mene je moja prodaja zbog njihove provizijr kostala 1500 din. Od tad nista niyam ni stavljala ni prodala. Nemoguće najveći iznos provizije je 500 din...
2019 09 08
> MlleSanja: > Više kupujem na Limundu. I ja
2019 09 08
ne secam se, znam da sam uplatila 1500. Posle toga nista nisam prodala a sad imam 37 dindzi. Mislim da jeste bilo toliko, ili najmanje 750. Jer je cena predmeta bila 15000. Pojma nemam sad. Al bilo mi je mnogo.
2019 09 08
Da, ali tamo imaš admine koji rade svoj posao, zaštićena si, odgovaraju na porule... To je cena. Zato ja volim ovaj sajt i ništa mi ne smeta i ne žalim se. Sve je dž, osim onih promocija koje možeš, a i ne moraš da uplatiš..
2019 09 08