Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Voda u kojoj se kupa

> Debela_devojka: > Budale! Plaćaju vodu, valjda je lakše sa flašom otići na zenba ili u spa Možda se zadovoljavala u toj vodici, pa je to čini posebnom ahhahahahha. Ali ne razumem sta ce neko raditi sa tom vodom, o Boze daj mozga bezmozgovicima, idi radi nešto pametnije nego što prodajes nošene gace, što reče jedna članica, sama svoje ne mogu da podnesem na kraju dana, a da to nekom pošaljem da mirise ili da se zadovolji, to je strasno. Fuj i 1000 puta fuj
2019 10 05
> Maculi: > > MaglaSvuda: > > Ko voli vodu sa bojom, "ukusom" i "mirisom"- mi iz Zrenjanina mozemo poslati direkt sa cesme. :') > Ima nas joj ovde iz krajeva sa "obogaćenom" česmovačom ... 8-) > I bez kupanja je spremna odmah za pakovanje i prodaju.. Čista priroda sa svim teškim metalima i simpatičnim amebicama krčkanim u hloru...Boja nežno zelena... :') :') :') :') :') :') Nasa je nezno- zuta, a ponekad lici na djus. Razna stvorenja se tu druze sa amebama i bakterijama u zajednickom "brckanju". I onda, pored takvog izbora vode, ovde neki izvoljevaju i traze- nude koriscenu vodu! Stvarno ne razumem! :')
2019 10 05
Voimje oca i sina! Mislila sam da sam sve videla, bas sam se presla. Sta li je sledece?
2019 10 05
> sandrra160796: > Hahahahahhahqhw "vodu u kojoj se kupam" ahahahhahahahw hit hitova..... Pa u cemu ce je poslati u koverti? :') :') :')
2019 10 06
> MaglaSvuda: > Ko voli vodu sa bojom, "ukusom" i "mirisom"- mi iz Zrenjanina mozemo poslati direkt sa cesme. :') Tooo, carice! Ni mi iz Kikinde nismo daleko ni po kilometrima a bome ni po smradu i izgledu vode iz česme.
2019 10 07
A ja budala, punim kadu bar 2x nedeljno i pustam u kanalizaciju. Zali Boze para datih na razne soli i kojesta za kupku.
2019 10 08
hahahahahahah joj boze, pa hit. :D
2019 10 31
1 2