Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Popucala eko koža

Ima li šanse da se nekako sanira? Okovratnik jakne i torba (žali bože para i lepih uspomena) ili da bacam u kantu?
pre 12 dana, 21:46
Iskreno mislim tesko. Mozda neko zna. Cuvajte uspomene 💗
pre 12 dana, 22:10
Meni se to uglavnom desi kad dugo stoje. I uvek bacim, ne verujem da to može da se sredi, samo se jos više širi vremenom.
pre 12 dana, 22:15
Okovratnik možda krojačica može da sanira tako što će našiti preko drugu eko kožu, ali to kad krene da puca, oljuštiće se verovatno i na drugim mestima. Vidi koliko bi te izašla popravka pa da li bi se isplatilo i da li uopšte ima neku sličnu eko kožu koja bi se uklopila... Meni su se 4 jakne raspale ali na ramenima, bacila sve i sad samo od prave kože kupujem, mada ništa nije večito... Za tašnu isti princip...
pre 12 dana, 22:21
Jaknu sam obukla ravno tri puta, a mnogo mi je lepa. Torba je poklon iz inostranstva, i mnogo mi je lepa. 😭 Znala sam da je kontejner odgovor, ali rekoh hajd da pitam.
pre 12 dana, 22:28
Ja sam jaknu koja je ispucala sredila tako što sam našila one prišivače za odecu...ali samo sam produzila vek par meseci i onda je krenulo da se širi i ispod prišivača..tj.da puca.
pre 12 dana, 22:41
Neko je ovde bas pricao za jaknu I okovratnik...Krojacica joj je na okovratnik prisila parce eko koze,super je izgledalo I to mi se cini za neku sitnu kintu...
pre 12 dana, 22:56
Tako je, sve je to kratkog veka, sta god da se uradi ona i dalje puca. Moja je pocela na kragni, sada pomaloi na ramenu i dzepu...nudim svima koji su spretni da je (u delovima) iskoriste za neke svoje kreacije. To mi nekako zvuci bolje od kante :)
pre 12 dana, 10:34
Necu se onda ni truditi. Torbu mogu jos par puta poneti. Tatjana da li znas da nekom treba?
pre 12 dana, 12:28
Ne znam..jedno vreme je neko, cini mi se, trazio...ali evo neka se jave kad procitaju. I za tvoju i za moju :)
pre 12 dana, 13:22
Kad krene da se ljusti, ljusti se svuda, ne znam kome se isplati da ulaže trud i novac da bi se svaki naredni dan pojavilo novo parce koje visi. Drugo je kad pokidate, a ovo je sasvim neisplativo
pre 12 dana, 17:46
Ja sam moje dve bacila,nije im bilo spasa :(
pre 12 dana, 18:43
Spakovana u kesu 🤷‍♀️
pre 11 dana, 20:02
Nema sanse.Koza se pocne mrviti i jednostavno joj spasa nema. Jedino da se maze uljem ili mlekom za telo dok je jos citava.To je neka vrsta preventive da ne bi doslo do tih ostecenja
pre 11 dana, 21:52
Ja imam Zara jaknu na prodaji, samo je to maleno oko vrata pocelo, I to se moze srediti. Ostalo je tekstil, pa se prosto, samo taj eko koza deo promeni.
pre 11 dana, 23:14
1 2 Sledeći