Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Prve reči i rečenice

Pošto je moje dete, najzad, posle mnogo rada i vežbe, naućilo brdo reči i počelo da sklapa rečenice, rekoh da proslavim ovom lepom temom. Kako su zvučale te prve reči vaše dece? Jeste li plakale od smeha kao ja? Ona za sad priča otprilike ovako : Toj- to je, pa otprilike zvuči "Toj sova, toj mesec, toj kuska) Svako mleko joj je Čoko meka, uopšte ne pravi razliku da li je obično, umućeno sa keksom, čokoladno Buba baba je buba Sipi - sipaj Kuku mene viče po ceo dan 😂 Boku mici- pojma nemamo šta je Didi daus- Mini Maus Kisi paj- kiša pada Apple- mapis 😂 Pišite kako su vaši klinci brbljali i neke anegdote u vezi govora, da se nasmejemo
2019 10 15
Moj sin je jednom prilikom rekao....'otvori prozor da udje vagud' :D ..cerka je na letovanju iz kolica vikala 'adudad, adudaad'..dok smo mi ostali stajali pored aparata sa sladoledom :D :D a pri tom nismo imali pojma sta hoce..kasnije je izjavila jednu fenomenalnu recenicu...'Mama, ti i ja smo ko punjac i struja' :D :D :D ..provodile smo bas dosta vremena zajedno
2019 10 15
Punjač i struja 😂😂😂😂 legendarno. Ja se setim moje mlađe sestre, imala je možda 3 godine,. Idemo od Slavije nizbrdo Nemanjinom, pada kiša i žurimo i ona će ženi :"Seko, uspovi mavo, ponestaje mi enevgije" 😂
2019 10 15
Mi smo imali sa starijim sinom bukvalno plakanje od smeha posto je imao do 2 ipo godine svoj sopstveni jezik uz tek poneku rec koju razumemo. Jednom smo ga snimali dok je drzao monolog od bukvalno 10 minuta sa sve gestikulacijama i to vrlo teatralnim. :) Posle je propricao normalno, ali je opet imao bisere. Moj omiljeni je ovaj: S: Deda, deda, moj tata je genije! I moj brat je genije! I baba je genije! I ti si genije! Deda (moj tata): A mama? S: Mama je gej! :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :')
2019 10 15
Geju jedan 😂😂😂😂😂 znaš i sama da i mala ima izmišljen jezik, isto show već godinu dana, što ti kažeš sa sve gestikulacijama. To je nešto Bože sačuvaj, ne može da dešifruje niko živ
2019 10 15
Ahahhaha moja ćerka je presmesna, ona izvrce slogove u reci, posle-plose, sulav-suval, sveska-sveksa, olovka je loka, bata ode u štolu, igralište nam je daliće, lopta je lopa, hleb je lebe, telefon tolon, prvo što je rekla je bilo Mamo, hahaha, mamo! 😂😂😂😂😂😂😂 Ne mogu da se sad setim sve stao mi mozak, ali oplacemo kad ona priča! Sin ima naviku kad se nešto iznervira da kaže Jebote više, a ona to čula i kad joj nešto kažem da mi doda, ona kaže Botee višee mamo! Hahaha
2019 10 15
> lokibg: > Mi smo imali sa starijim sinom bukvalno plakanje od smeha posto je imao do 2 ipo godine svoj sopstveni jezik uz tek poneku rec koju razumemo. Jednom smo ga snimali dok je drzao monolog od bukvalno 10 minuta sa sve gestikulacijama i to vrlo teatralnim. :) > Posle je propricao normalno, ali je opet imao bisere. Moj omiljeni je ovaj: > S: Deda, deda, moj tata je genije! I moj brat je genije! I baba je genije! I ti si genije! > Deda (moj tata): A mama? > S: Mama je gej! :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') Hhehehe gejjjnijee
2019 10 15
Sipi isto sipaj, a sin kad bio mali kokosku zvao Odeba, nidje veze.... 🙄 😂😂😂
2019 10 15
> lokibg: > Mi smo imali sa starijim sinom bukvalno plakanje od smeha posto je imao do 2 ipo godine svoj sopstveni jezik uz tek poneku rec koju razumemo. Jednom smo ga snimali dok je drzao monolog od bukvalno 10 minuta sa sve gestikulacijama i to vrlo teatralnim. :) > Posle je propricao normalno, ali je opet imao bisere. Moj omiljeni je ovaj: > S: Deda, deda, moj tata je genije! I moj brat je genije! I baba je genije! I ti si genije! > Deda (moj tata): A mama? > S: Mama je gej! :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') Ahahahahahahahh
2019 10 15
Upravo smo shvatili šta je Bokumici-POKUPITI 😂😂😂 Skuplja igračke i viče bokumici, bokumici i kaženo POKUPITI, BOKUMICI 😂
2019 10 15
Vuk, imaocje oko 2 godine, pokušavao je da zaspi na ugaonoj, a deda ostavio telefon na stolu koji je počeo da zvoni: "Deda, jesam ti jeka da se javiš!" Sa sve ispruženim rukama, trljajući oči, namršten. Katna, ubili smo se i nismo znali dugo šta je to, a onda je prošao traktor pored i on je rekao: "Pa mama, ti mene ništa ne razumeš!" Stefan:" A šta ću ja sad?!" To mu je bila prva rečenica! Dabud-labud Ljiljuga-viljuška
2019 10 15
Ćavi nanicu - stavi mi šnalicu. Ćiku ćiku- ćihu, ćihu. Sve skraćuju -sip, sip(dok sipa nesto), hod,hod( dok hoda), jed, jed( dok jede)... Smisle pesmu i pevaju, o babi i dedi, i onda mu trazi da joj nadjem i pustim bas tu pesmu na jutjubu. A kad broje, sedam je sedaN, osam je osaN. Dikcija mi je jaca strana, tako da ne znam odakle im ti izgovori. A tek kad krenu da zavijaju i uvijaju, pa to lici na mesavinu romskog i uzickog naglaska... Tad se bas onako zaprepastim. 😊
2019 10 15
Štipuljka isto
2019 10 15
Moja jr prvo naučila NOS, Pa, je zbog nosa ispalo Noči, Nuši, Nusa...
2019 10 15
Evo jos nekih sacuvajmeboze konstrukcija: enon-telefon (??!!!) mukana-muzika :') :') A mladji i sad ima hit hitova-pogresno je naucio (zaista nismo mi krivi, iako nema sanse da bilo koga ubedimo u to), ali kad idemo na karate on kaze: treniram Mindza pokrete! :') :') :') :') :') :') :')
2019 10 15
1 2