Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Razmena samo za krpetine?

U sustini svako se menja ili ne,kako smatra da mu odgovara i ako mu odgovara sto je normlno..Svako tu gleda svoj interes...Ali ovo o cemu sam ja pisala je da na npr jednom profilu neke stvari jesu za razmenu a neke ne.I to je naglaseno u opisima.Te koje stvari nisu za razmenu,su uglavnom dosta privlacnije od onih koje to jesu...Tako da sam ja dosla do zakljucka koji naravno ne mora da bude tacan,da uglavnom postoji volja za razmenama kod tih istih clanica ali za stvari koje ne mogu da prodaju,koje nisu atraktivne,dobro ocuvane,itd...
2019 11 24
> jelena2606: > Vec vise puta vidim da neko trazi razmene.Kada se udje u profil,stvari koje vrede nisu za razmenu.Tako napisu.Odnosno,ne napisu ovo vredi nije za razmenu,nego te predmete nece da raazmnjuju,nego da prodaju. > Skoro sam od clanice dobila odgovor,da predmet nije za razmenu posto je DOSTA placen?!Osecala sam se kao da ja prodajem krpetine,pa nista ne moze da parira njenoj jakni za koju usput znam i da je fejk.Ali sam precutala,nisam htela da se zamaram sa glupim razgovorima..... > Iz mog ugla ako imam neku stvar koja je dobra i dosta placena,naravno da cu da je menjam za neki drugi predmet tog ranga u slucaju da mi treba..Ili mi se mnogo dopada..Mislim sto ne bi jedan dobar komad zamenila za drugi dobar komad, koji cu npr nositi..A ovaj mi stoji... > Ispade da se za razmenu nude kojekakve krpe a stvari koje su ok ,to ne moze...Volela bih da cujem neko objasnjenje?U cemu je stvar? ne kapiram ni ja, veruj mi!!! razmena ima prelosu reputaciju ovde
2024 02 26
1 2