Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Tražim /

Obratite paznju ....!!!!

https://mojekrpice.rs/prodajanina955-197982 devojka me vuce 7 i vise dana za nos da oce patike rezervisem joj , ko budala vucem patike kroz grad sa sve kutijom i kesom ....gospodjica se ne javlja ni na poruke a ni nemam njen br telefona , trazila sam od jedne clanice ssto je s njom saradjivala skoro kaze da je promenila vrv taj br , necu da joj dajem negativnu ali cu ovde da upozorim druge devojke na nju jer vidim da je vec poznata po zavlacenju .....
2019 11 19
Videla si njene negativne,nisi trebala da nasednes na isto.
2019 11 20
Ako ste se dogovorile za licno preuzimanje i nije se pojavila, to je kao da ste poslali paket i nije preuzela. Po meni jeste za negativnu...
2019 11 20
> daga1987: > Videla si njene negativne,nisi trebala da nasednes na isto. Bila je kulturna i fina zaista nekad cak ni ne gledam to nego pre svega ljubaznost pa reko hajde al ipak.....ja sam ovu temu otvorila cisto da skrenem paznju za druge devojke da znaju
2019 11 20
> stefaniii: > Ako ste se dogovorile za licno preuzimanje i nije se pojavila, to je kao da ste poslali paket i nije preuzela. Po meni jeste za negativnu... Sreca nismo uzivo al bez obzira opet me je zavlacila evo ima nedelju i jace....mogla je odma da mi kaze e necu odustala sam okej al ovako .....po meni dzukacki jako al dobro sad je zabelezena ovde
2019 11 20
> MnaKatic: > > stefaniii: > > Ako ste se dogovorile za licno preuzimanje i nije se pojavila, to je kao da ste poslali paket i nije preuzela. Po meni jeste za negativnu... > Sreca nismo uzivo al bez obzira opet me je zavlacila evo ima nedelju i jace....mogla je odma da mi kaze e necu odustala sam okej al ovako .....po meni dzukacki jako al dobro sad je zabelezena ovde takvih ima koliko hoces, nazalost.. samo ne razumem zasto nije blokirana na sajtu, ima 6 negativnih.
2019 11 20
Na nama je, kad vec niko ne blokira, da procenimo da li cemo saradjivati sa nekim cija je trecina saradnji ocenjena negativno. Ja iskreno, ne bih.
2019 11 20
Ja sam samo skrenula paznju a sad da li ce neko saradjivati ili ne , ne znam , ja izlazim u susret svakome al eto desi se i ovo imate profil pa vodite racuna o gospodji
2019 11 20