Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Slobodno vreme i hobiji /

Događaji, koncerti, izložbe /

Polaganje voznje?

Uskoro izlazim na polaganje, ostalo mi je jos 5 casova da vozim. Ide mi solidno, poligon sam savladala jos malcice gradsku voznju neke stvari treba da usavrsim ali sam zadovoljna. Na sta treba da se najvise obrati paznja kad se polaze? Koje su to greske koje se cesto prave? Sta se uvek zaboravi? Na primer, ja OBAVEZNO zaboravim da u zoni skole moram da idem do 30... A znam da treba... Uzas :,'( svaki savet je dobro dosao :) <3
2019 11 26
Jednosmerne ulice. Neki policajci imaju običaj da zezaju, pa kaže skreni ovde, ali ti moraš da gledaš sve sama i da kažeš, ne može tu. Meni se to desilo. :)
2019 11 26
> marijana24: > Jednosmerne ulice. Neki policajci imaju običaj da zezaju, pa kaže skreni ovde, ali ti moraš da gledaš sve sama i da kažeš, ne može tu. Meni se to desilo. :) Ozbbb? Sta si uradila? :')
2019 11 26
Rekla sam mu da je jednosmerna, a on meni - bravo :D Kao, ne treba slepo da pratiš uputstva suvozača, nego da se koncentrišeš. I imao je zamerku sto sam izasla na glavni put a nisam sačekala neki automobil sa prvenstvom da prođe. Rekoh, pa bio je 500 metara daleko, ne treba valjda da čekam svaki auto iz daljine, nikada neću izaći tako. I prošla sam. :D
2019 11 26
> marijana24: > Rekla sam mu da je jednosmerna, a on meni - bravo :D Kao, ne treba slepo da pratiš uputstva suvozača, nego da se koncentrišeš. I imao je zamerku sto sam izasla na glavni put a nisam sačekala neki automobil sa prvenstvom da prođe. Rekoh, pa bio je 500 metara daleko, ne treba valjda da čekam svaki auto iz daljine, nikada neću izaći tako. I prošla sam. :D Realno... Zna i instruktor nekad tako da mi kaze kao pa pusti ovo vozilo a ono negde u Nemackoj a ja u Pazovi.. Msm....
2019 11 26
Pa kao oni pokušavaju da te obuzdaju bar dok se učiš, posle se svi obezobrazimo :D
2019 11 27
> marijana24: > Jednosmerne ulice. Neki policajci imaju običaj da zezaju, pa kaže skreni ovde, ali ti moraš da gledaš sve sama i da kažeš, ne može tu. Meni se to desilo. :) Mada to moze da bude i trik, jer nas su ucili da se uvek prvo slusa policajac, pa semafor, pa znakovi. Tako da u ovoj situaciji, mogao bi i policajca da poslusas i da ne pogresis 😁
2019 11 27
> Bojanaa12: > > marijana24: > > Jednosmerne ulice. Neki policajci imaju običaj da zezaju, pa kaže skreni ovde, ali ti moraš da gledaš sve sama i da kažeš, ne može tu. Meni se to desilo. :) > Mada to moze da bude i trik, jer nas su ucili da se uvek prvo slusa policajac, pa semafor, pa znakovi. > Tako da u ovoj situaciji, mogao bi i policajca da poslusas i da ne pogresis 😁 Policajaca najpre, ali samo ako je na ulici i uređuje saobraćaj u slučaju nekog haosa, a u kolima slušaš samo pravila saobraćaja. Znakove pre svega, semafore. Zato znakovi na pismenom testu nose najviše poena, jedan omašiš i padaš automatski.
2019 11 27
> marijana24: > > Bojanaa12: > > > marijana24: > > > Jednosmerne ulice. Neki policajci imaju običaj da zezaju, pa kaže skreni ovde, ali ti moraš da gledaš sve sama i da kažeš, ne može tu. Meni se to desilo. :) > > Mada to moze da bude i trik, jer nas su ucili da se uvek prvo slusa policajac, pa semafor, pa znakovi. > > Tako da u ovoj situaciji, mogao bi i policajca da poslusas i da ne pogresis 😁 > Policajaca najpre, ali samo ako je na ulici i uređuje saobraćaj u slučaju nekog haosa, a u kolima slušaš samo pravila saobraćaja. Znakove pre svega, semafore. Zato znakovi na pismenom testu nose najviše poena, jedan omašiš i padaš automatski. Jeste
2019 11 27
Zene , kad smo vec kod voznje jel ima neko od vas mozda teoriju u pdf-u ? Ja sam cvrsto resila da se vratim za volan , a pre toga bih da se podsetim svega sto sam pre ihaj godina ucila :")
2019 12 02
Polozila sammmmmm :")
2019 12 11