Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

YouTube kanal

Super je! :) Samo okreni kameru da snima u formatu za Youtube :) Srećno!
2019 11 27
Neka je sa srecom , pogledala sam video i imas dosta potencijala. Slazem se sa prethodnim komentarom, okreni da te bolje vidimo :) A sto se tice editovanja imas sad puno videa i na srpskom gde objasnjavaju kako i sta rade pa mozda nadjes nesto zanimljivo . Drzimo ti fige :")
2019 11 27
Divna si, samo napred, opusteno i veruj u sebe <3
2019 11 27
Veliki pozdrav i samo nastavi, gradi svoj stil, budi svoja, nikog ne kopiraj, prirodno i opušteno sa akcentom na uvek zanimljive teme . Srećno!!!! :") :") :") 👍
2019 11 27
Hvalaaaa Vam puno 😘😘😘😘😘
2019 11 27
Odlicno👍
2019 11 27
> anadunja: > Odlicno👍 Hvala ti 😘😘😘
2019 11 28
Evo ja cu sto iskrenije..Prvo,prelepa si!! :)Vidi se da imas tremu,moraces malo da vezbas ,:) Video je predugacak i ne drzi paznju skroz..Ubaci neku duhovitu notu ili nesto svojstveno tebi po cemu bi bila prepoznatljiva.I nesto zbog cega bi se vracali bas tebe da gledaju i da cuju sta imas da kazes...Samo napred! :)
2019 11 28
> jelena2606: > Evo ja cu sto iskrenije..Prvo,prelepa si!! :)Vidi se da imas tremu,moraces malo da vezbas ,:) Video je predugacak i ne drzi paznju skroz..Ubaci neku duhovitu notu ili nesto svojstveno tebi po cemu bi bila prepoznatljiva.I nesto zbog cega bi se vracali bas tebe da gledaju i da cuju sta imas da kazes...Samo napred! :) Hvala draga puno, potrudicu se maximalno 😘
2019 11 28
1 2